Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Дві золоті нагороди Євро-2017 Романа Бондарука Рекомендовані

Дві золоті нагороди Євро-2017 Романа Бондарука
На чемпіонаті Європи-2017 з малокаліберної зброї в столиці Азербайджану Баку медальна скарбничка української збірної поповнилася черговими нагородами найвищого ґатунку. Долучився до їх завоювання й випускник Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук, колекція нагород якого поповнилася двома золотими медалями Євро-2017.
Спочатку Роман разом з своїми партнерами по збірній – Павлом Коростильовим та Володимиром Пастернаком – став чемпіоном Європи 2017 року в командній першості у вправі МП-10 – стрільба зі стандартного пістолета на дистанції 25 метрів. «Синьо-жовте» тріо на трьох настріляло 1719 очок. Такий результат фахівці оцінили, як показник екстра-класу, що підтверджується й відривом українців від найближчих переслідувачів. Аби не бути голослівними, назвемо результат срібних та бронзових призерів – збірних Франції і Росії відповідно – 1676 та 1675 очок. У кульовій стрільбі – це просто прірва, яка свідчить про повну перевагу над суперниками новоспечених чемпіонів Європи.
Додамо, що в особистих змаганнях золота нагорода також дісталася збірній України: львів’янин Павло Коростильов настріляв 581 очко, що є новим світовим рекордом для юніорів. При цьому срібного призера у цій вправі, олімпійського чемпіона Ріо-2016 Крістіана Райтца з Німеччини Павло обійшов аж на сім пунктів. Володимир Пастернак посів четверте місце, а Роман Бондарук – шосте.
Цим же складом збірна України святкувала перемогу в командному виступі й у вправі РП-5 – стрільба з довільного пістолета на дистанції 25 метрів. Цього разу Павло Коростильов, Володимир Пастернак та випускник ЛДУФК Роман Бондарук набрали 1732 очки, на вісім пунктів випередивши команду Німеччини. Трійку призерів доповнили французи.
В особистій першості в цьому виді програми Євро-2017 найкращим серед українців був Роман Бондарук, який фінішував з п’ятим результатом. Слідом за ним, на шостій позиції у підсумковому протоколі розмістився Павло Коростильов. Володимир Пастернак – дев’ятий.
Нагадаємо, раніше чемпіонкою Євро-2017 у Баку стала ще одна випускниця Львівського державного університету фізичної культури Леся Леськів, яка разом зі своїми партнерками по збірній України Дарією Шаріповою та Наталкою Кальниш зійшла на найвищу сходинку медального подіуму у командній першості в стрільбі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів. У цьому ж складі українки здобули бронзові медалі командної першості у стрільбі на дистанції 300 метрів з гвинтівки із трьох положень.
Львівський державний університет фізичної культури. http://www.ldufk.edu.ua/index.php/golovna-1/articles/dvi-zoloti-nagorodi-jevro-2017-romana-bondaruka.html
вгору