Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Рівненська спортсменка ‑ бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді

Рівненська спортсменка ‑  бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді
Студентка Національного університету водного господарства та природокористування  Катерина Климюк (тренер Дубіч В.П.) стала третьою в естафеті 4х400 м на чемпіонаті Європи U-23 в Польщі.
       Катерина Климюк поступилася німкені Ханні Мергентхалер на фінішній прямій у боротьбі за срібло континентальної першості. Українки подолали дистанцію за 3 хв. 30,22 сек. Володарками золотих нагород стали спортсменки з Польщі – 3 хв. 29.66 сек.
Рівненське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.