МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Запоріжжі студент став кращим спортсменом місяця Рекомендовані

На Запоріжжі студент став кращим спортсменом місяця
У Запоріжжі назвали кращого спортсмена і тренера першого літнього місяця. За результатами конкурсу, який традиційно проводять Запорізькі обласні відділення національного олімпійського комітету та Асоціації спортивних журналістів України, лауреатами червня стали представники стрибків у воду - Максим Долгов та його наставниця, заслужений тренер України Ірина Журавльова. Максим не лише майстер спорту України міжнародного класу, а й студент Запорізького національного технічного університету, і вже в серпні представить Україну на Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї.
Літо Максим Долгов розпочав із золота чемпіонату Європи, який вперше приймала столиця України – Київ. Запоріжець став чемпіоном континенту у синхронних стрибках з вишки разом з Олександром Горшковозовим. Для спортсмена це перше європейське золото у цій олімпійській дисципліні.
- Те, що чемпіонат Європи проходив у Києві це особливо для мене приємно - домашня арена, публіка яка підтримувала нас - це колосальні емоції! Це надає невимовну енергетику, і ти хочеш показати максимальний результат. Крім того, чемпіонат став особливим для мене, тому що я зумів завоювати золото на олімпійському снаряді. У минулому році у мене було золото в неолімпійських виді - міксті. А тут це такий досвід, який надає мені психологічну впевненість, щоб розвиватися далі і підійти до чемпіонату світу і постаратися показати максимальний результат - завоювати медаль, - розповів чемпіон Європи зі стрибків у воду Максим Долгов.
Відпочивати після домашнього тріумфу Максиму ніколи – вже цього тижня він стартує на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті, а у серпні представить Україну на Всесвітній універсіаді в Китаї.
Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 
вгору