Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Гімнаст Олег Верняєв та каратистка Катерина Крива отримали нагороди НОК України Рекомендовані

Гімнаст Олег Верняєв та каратистка Катерина Крива отримали нагороди НОК України
Сьогодні, 15 червня 2017 року, в Олімпійському домі вшанували найкращих спортсменів та тренерів останніх спортивних місяців.
Свої заслужені нагороди – грошові премії, дипломи та пам’ятні статуетки отримали найкращий спортсмен квітня - гімнаст Олег Верняєв та його особистий наставник Геннадій Сартинський й лауреати спортивного травня – каратистка Катерина Крива та її тренер Ігор Богдан.
На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в румунському місті Клуж-Напока Олег Верняєв здобув 3 медалі, 2 з яких – найвищого ґатунку («золото» в індивідуальному багатоборстві та у вправах на брусах, «бронза» в опорному стрибку).
Він також зумів вибороти «золото» у багатоборстві на етапі Кубка світу в Лондоні й стати переможцем загального заліку сезону Кубка світу.
«Олег Верняєв давно вже привчив своїх спортивних вболівальників, усю Олімпійську сім’ю до перемог! Олег – чудовий приклад людини, яка не зупиняється на досягнутому й постійно знаходить мотивацію на нові звершення, самовдосконалюється», - сказав під час нагородження Сергій Бубка.
На дебютному в олімпійському статусі чемпіонаті Європи з карате українка Катерина Крива продемонструвала блискучий результат. На її рахунку 2 золоті медалі: вона здобула індивідуальне «золото» в куміте та святкувала перемогу у складі жіночої команди куміте – з Анітою Серьогіною, Анжелікою Терлюгою та Анастасією Містковською.
Нагадаємо, на 129-й сесії Міжнародного Олімпійського Комітету в бразильському Ріо-де-Жанейро МОК ухвалив рішення про включення карате та ще чотирьох нових видів спорту у програму Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо.
«Катерина - дуже талановита та працьовита дівчина, яка дійсно віддана своїй улюбленій справі. Сьогодні окрім успішної спортсменки, вона - талановитий практикуючий тренер. Переконаний, із включенням карате в олімпійську програму її найзаповітніша мрія стала ще ближчою. Щиро бажаю кожному з вас вдало пройти шлях до олімпійського Токіо-2020!», - додав керманич НОК.
Сергій Бубка відзначив, що для Олега - це рекордне дев’яте визнання НОК, а Катерина вперше отримала звання найкращої спортсменки місяця в Україні.
Сергій Бубка привітав найкращих тренерів спортивних місяців, подякувавши Геннадію Сартинському та Ігорю Богдану за самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту та виховання справжніх спортивних героїв країни.
«Хочу побажати Українській федерації карате на чолі з її президентом Сергієм Левчуком впевнено подолати відбір до Токіо-2020, а українським гімнастам та присутній віце-президенту Української федерації гімнастики Оксані Омельянчик - примноження гарних та славних традицій!», - сказав керманич Олімпійського комітету.
Сергій Бубка також висловив слова подяки Управлінню спорту Міністерства оборони України та його начальнику Юрію Фіногенову за сприяння у підготовці Олега Верняєва.
 Зі свого боку, керівники Федерацій – Оксана Омелянчик та Сергій Левчук висловили щирі слова подяки НОК України та особисто Сергію Бубці за підтримку та допомогу. Сергій Левчук додав: «Включення карате в олімпійську програму дійсно велика подія для нас. Ми пройшли великий шлях до цього звершення. Сьогодні ми готові працювати й з вашою підтримкою рухатися до олімпійських звершень».
Окрім слів подяки наставники спортсменів наголосили, що їхні вихованці не зупиняються на досягнутому й продовжують кропітку роботу та тренування.
«Сподіваюся, ми вам ще не набридли», - пожартував Олег Верняєв, додавши, що, безумовно, радий вчергове отримати цю високу нагороду НОК.
Катерина Крива зізналася: «Для мене було приємною несподіванкою звання найкращої спортсменки місяця в Україні. Вдвічі приємніше отримувати її в компанії Олімпійського чемпіона Олега Верняєва. Це було моєю мрією».
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (за підтримки НОК України).
вгору