Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У МОН України вшанували чемпіонів і призерів зимової Універсіади Рекомендовані

У МОН України вшанували чемпіонів і призерів зимової Універсіади
Сьогодні, 24 травня 2017 року, за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбулося урочисте вшанування чемпіонів і призерів Всесвітньої зимової Універсіади-2017.
   Лілія Гриневич щиросердно привітала студентів, які разом зі своїми наставниками прославили вітчизняний спорт на студентському спортивному форумі нашої планети в казахстанському місті Алмати. Саме завдяки їхньому медальному здобутку збірна України пробилася до десятки найсильніших команд світу, залишивши позаду багато провідних країн.
   За словами Лілії Гриневич, позитивного результату вдалося досягти завдяки спільній співпраці освітянського Спорткомітету, Спортивної студентської спілки, ректорського корпусу, національних федерацій з видів спорту.
   Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, який очолював збірну студентську команду України на 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді поінформував Лілію Михайлівну про перебіг подій на важких зимових трасах Алмати-2017 і висловив щиру подяку від імені усієї спортивно-студентської делегації за підтримку нашої команди, а також за постійну турботу освітянського міністерства щодо розвитку та підтримки шкільного і студентського спорту.
   Відбулася щира, відверта, фахова розмова студентів-спортсменів з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич щодо активізації активного дозвілля серед шкільної і студентської молоді, створення належних умов для підготовки надійного резерву для збірних команд України з видів спорту, підтримки студентів під час участі в міжнародних змаганнях.
   Насамкінець Лілія Гриневич вручила Подяки Прем’єр-міністра України біатлоністкам Надії Бєлкіній, Яні Бондар, сноубордистам Аннімарі Данча, Олександру Белінському, а також тренерам Галині Чуриловій, Олександру Кравченку, Марині Чундак, Валерію Белінському.
   Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору