Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Сумщина: турнір з гандболу

У стінах спортивного комплексу навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся турнір з гандболу пам’яті стартшого викладача кафедри теорії та методики спорту Надії Миколаївни Гончаренко.
У змаганнях взяли участь по три команди різних вікових груп, а саме юніори: ДЮСШ ім. Маміашвілі м.Конотоп, ДЮСШ «Барса» м. Шостка, СумДУ та ветерани зб. м. Конотоп, зб. м. Суми, зб. м. Шостка.
Серед юніорів переможцем, за рахунок кращої різниці, стала команда СумДУ, яка перемогла «Барсу» з рахунком 28-14 та зіграла внічию з конотопчанами. А серед двох  ДЮСШ кращими стали вихованці спортивної школи ім. Маміашвілі.
У ветеранів збірна м. Суми посіла третє місце, поступившись Конотопу (19-14) та Шостці (19-17). Перше ж місце вибороли ветерани м. Конотоп.
Кращі гравці у своїх командах були нагородженні пам’ятними статуетками, а команди-переможниці - кубками.
Кубок пам’яті Надії Миколаївни Гончаренко з гандболу був проведений вперше та організатори мають надію,  що він стане традиційним.

Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.