Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Маріуполь: змагання з міні-футболу Спартакіади ВНЗ III – IV рівнів акредитації

18 травня на спортивній базі Приазовського технічного університету міста Маріуполь відбулись змагання з міні-футболу Спартакіади ВНЗ
III – IV рівнів акредитації.
У змаганнях взяли участь команди студентів та аспірантів денної форми навчання Приазовського технічного університету, Маріупольського гуманітарного університету та Азовського морського інституту ОНМА.
До складу команд входили 5 юнаків (4+1). Згідно положення по проведенню змагань спортсмени грали по круговій системі.
Жодна з команд не хотіла поступатися перемогою команді супротивниці, ігри відбувались на високому рівні професійної майстерності і, що саме головне, з величезним запалом футболісти проводили кожен свій матч.
За результатами всіх зіграних ігор переможцем стала команда ПДТУ на другому місці команда МГУ, на третьому - команда АМІ. Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Варто зазначити, що ці змагання стали останніми в програмі Спартакіади серед ВНЗ III – IV рівнів акредитації Південної зони 2016-2017 навчального року. Спартакіада проводилась з п’яти видів: баскетбол, волейбол, настільний теніс, легкоатлетична естафета та футбол. Загальне перше місце посіла команда Приазовського технічного університету на другому - команда  Маріупольського гуманітарного університету та на третьому – команда Азовського морського інституту ОНМА.
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.