МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Донеччина: студенти ВНЗ ІІІ-ІУ р.а грають у футзал

Донеччина: студенти ВНЗ ІІІ-ІУ р.а  грають у футзал
16-17 травня  на спортивній базі  Донбаської державної машинобудівної академії у м. Краматорськ відбувався чемпіонат Донецької області з футзалу серед вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації в рамках другого етапу XIII літньої універсіади України.
У змаганнях брали участь команди Донбаської державної машинобудівної академії (м.Краматорськ), Донецького національного медичного університету (м.Краматорськ), Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ) і Донецького національного технічного університету (м. Покровськ).
Кожна з команд бажала перемоги, але найкращу готовність до змагань продемонструвала команда Донецького національного технічного університету (м. Покровськ), отримавши «золото», «срібло» дісталося команді Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ), бронзовими призерами стали студенти Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  та кубками управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.
Донецьке  обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 
 

 

 

вгору