МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Олег Верняєв наздоганяє Ольгу Харлан за кількістю нагород найкращого спортсмена місяця в Україні Рекомендовані

Олег Верняєв наздоганяє Ольгу Харлан за кількістю нагород найкращого спортсмена місяця в Україні
Національний олімпійський комітет України вдев’яте визнає Олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва найкращим спортсменом місяця. Звання найкращого тренера квітня отримує його особистий наставник Геннадій Сартинський.
Підбиваючи підсумки спортивного місяця Експертна комісія НОК відзначила високі здобутки українських спортсменів на чемпіонатах Європи з важкої атлетики, дзюдо та спортивної гімнастики.
Наш досвідчений гімнаст став беззаперечним переможцем, адже на європейській першості в румунському місті Клуж-Напока здобув 3 нагороди, 2 з яких – найвищого ґатунку.
На турнірі Старого Світу Олег вчергове продемонстрував високий професіоналізм та блискучу майстерність. Свій титул чемпіона Європи він підтвердив в індивідуальному багатоборстві. Не було рівних українцю й у вправах на брусах, а в опорному стрибку він здобув «бронзу».
У другому весняному місяці Олег Верняєв також встиг вибороти «золото» у багатоборстві на етапі Кубка світу в Лондоні й стати переможцем загального заліку Кубка світу.
Відзначимо, що отримавши звання найкращого спортсмена квітня Верняєв наздогнав за кількістю цих престижних нагород титуловану фехтувальницю Ольгу Харлан. Тепер на рахунку Олега і Ольги по 9 високих нагород НОК.
За інформацією НОК України.
вгору