МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Випускниця ЛДУФК Галина Мельник – бронзовий призер турніру серії Karate 1 Premier League

У Роттердамі (Нідерланди) пройшов третій турнір сезону-2018 серії Karate 1 Premier League, яку проводить Всесвітня федерація карате (WKF). Збірна України знову виступила результативно, здобувши три бронзові нагороди. Одна з них на рахунку випускниці Львівського державного університету фізичної культури Галини Мельник. Ще одна випускниця нашого вишу Катерина Крива зупинилася за крок до медального подіуму.
Детальніше ...

Науково-практична конференція для викладачів ЛДУФК

Науково-практична конференція для викладачів ЛДУФК

Викладачі кафедри хореографії та мистецтвознавства взяли участь у Третій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» з міжнародною участю.

15-16 березня 2018 року відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини спільно з кафедрою хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури, кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка проводив Третю Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» з міжнародною участю.

Основними тематичними напрямками роботи науково-практичної конференції були:

• Основи медичного забезпечення в хореографічних колективах та спортивних секціях;
• Профілактика травматизму в хореографічних колективах та спортивних секціях;
• Арт-терапія засобами хореографічного мистецтва;
• Психологічні та педагогічні аспекти діяльності в хореографії та спорті;
• Засоби корекції та відновлення засобами хореографії та спорту;
• Особливості музично-рухової діяльності в хореографії та спорті; 
• Реабілітаційні заходи в хореографії та спорті.
• Формування в Україні науки про роботу м’язів танцівника – кінезіології.

В другий день роботи конференції були показані майстер-класи та відкриті уроки хореографії від провідних фахівців з України. Наш виш представляли викладачі кафедри хореографії та мистецтвознавства, які виступили з доповідями (професори В.Ю. Сосіна, Д.Д. Білий, старший викладач А.Б. Бойко) і майстер-класами (В.Ю. Сосіна, Н.В. Пугач, Я. Є. Шелейкіс, О.В. Мартинюк, В.А. Ленишин), а також студенти II і IV курсів.

За матеріалами конференції видано Навчально-методичний посібник «Кінезіологія танцю та складно-координаційних видів спорту» ІІ частина.
https://www.ldufk.edu.ua/index.php/golovna-1/articles/naukovo-praktichna-konferencija-dlja-vikladachiv-ldufk.html

Детальніше ...

У Львівській опері нагородили кращого спортсмена грудня – студента ЛДУФК Романа Гладиша

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької урочисто відзначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року. Ним став студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з велосипедного спорту Роман Гладиш.
Детальніше ...

ЛДУФК: торуємо шлях до успіху!

У 2017 році за співпраці видавничого відділу ЛДУФК та видавництва «Апріорі» побачило світ науково-популярне видання «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції» авторства викладачів нашого вишу Андрія Сови та Ярослава Тимчака.
Детальніше ...

Маріуполь: змагання серед студентів Південної зони Донецької області з баскетболу

На спортивній базі Приазовського Державного технічного університету відбулися змагання з баскетболу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ- IV рівнів акредитації Південної зони Донецької області.
Детальніше ...

Студент ЛДУФК Олександр Чакалов – срібний призер турніру FLY-Dnipro Open 2018

У місті Дніпро з 23-го по 25-е лютого 2018 року відбувся Міжнародний традиційний турнір з бадмінтону FLY-Dnipro Open 2018. У змаганнях приймали участь збірні команди областей і міст Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Миколаєва, Одеси, а також країн Катару, Росії, Індії, Данії. Змагалися спортсмени в парних та змішаних категоріях в трьох групах – Еліт, група А, група В.
Детальніше ...

Студентський спорт Харківщини – надійний помічник Олімпійського руху України

«Моторні новини спорту» вже повідомляли, що в Харкові відбулась конференція Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України»  Харківської області.
Детальніше ...

Перемога Катерини Скакаліної і «срібло» команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

УКиєвіминулимивихіднимивідбулисяматчіфінальногоетапузимовогоКубкаУкраїнизбаскетболу 3х3 «Winter Basketball Battle 3х3», дестуденткинашоговишузкомандивищоїліги «ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК» (КовтунМарія, СкакалінаКатерина, БабичВікторія, ЗволякАнжела) виборолисрібнімедалі.
Детальніше ...