Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Триває активний відпочинок студентів-медиків Львівщини

На час літніх канікул вищі навчальні заклади Львівщини сприяють забезпеченню рухової активності і відпочинку студентів. Особливо активно це роблять ті ВНЗ, які мають власні спортивно-оздоровчі заклади.
Детальніше ...

Запорізький студент Сергій Шевцов тричі оновив рекорд України на 100-метрівці вільним стилем

У Будапешті завершився фінальний заплив чемпіонату світу з водних видів спорту на дистанції 100 м вільним стилем, де честь України захищав студент третього курсу запорізького Класичного приватного університету, вихованець СДЮШОР «Спартак-КПУ» та ШВСМ - Сергій Шевцов.
Детальніше ...

ЮЛІЯ ЛЕВЧЕНКО: «ПЕРЕМАГАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДОПІНГУ – ДУЖЕ СОРОМНО»

Сьогодні, 26 липня, в Олімпійському домі відбулась презентація українського аналога антидопінгової програми Outreach. Під час презентації було проведено спеціально розроблену вікторину Play True. У вікторині взяли участь керівники НОК, Національного антидопінгового агентства і кілька відомих спортсменів. Серед них – столичні легкоатлетки (стрибки у висоту) Юлія Левченко та Ірина Геращенко.
Детальніше ...

ЮЛІЯ ЛЕВЧЕНКО ЗНОВУ ПОЛІПШИЛА СВІЙ ОСОБИСТИЙ РЕКОРД

21 липня у французькому місті Монако відбувся етап «Діамантової ліги», на якому студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України Юлія Левченко у секторі зі стрибків у висоту підкорювала нові вершини.
Детальніше ...

Запорізькі студентки – четверті на Всесвітніх Іграх

У польському місті Вроцлав тривають Х Всесвітні Ігри. Це  аналог Олімпійських Ігор для неолімпійських видів спорту. Змагання так само проходять раз на чотири роки, а для того аби взяти участь в Іграх спортсменам потрібно виграти ліцензію. Цього разу 4,5 тисячі спортсменів зі ста країн світу сперечаються у Польщі за медалі в 32 видах спорту.
Детальніше ...

Майбутній юрист приніс Україні "золото" чемпіонату Європи з мотокросу

Студент Запорізького національного університету Володимир Тарасов  завоював для України золото чемпіонату Європи з мотокросу. Хлопець – майбутній юрист та вже професійний мотогонщик. Мотоспортом займається з 8 років, а наразі Володимиру 21 і він має звання Майстра спорту України міжнародного класу .
Детальніше ...