Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Харкові стартувала XІІI літня Універсіада України зі стрільби з лука

 25 травня 2017 року о 17.30 годині в місті Харкові на базі навчально-спортивного комплексу «Каразінський» відбулось урочисте відкриття змагань зі стрільби з лука за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
Детальніше ...

У Харкові визначилися кращі студентські жіночі команди з пляжного волейболу

23-24 травня 2017 року в місті Харкові на базі Олексіївського лугопарку відбулись обласні  щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з пляжного волейболу серед жіночих команд.  За звання  переможця Спартакіади змагались 20 команд із загальною кількістю учасників понад 40 студенток.
Детальніше ...

У Чернівцях стартувала 13-а літня Універсіада України з футболу

На центральному стадіоні «Буковина» розпочались фінальні змагання 16 Чемпіонату України серед студентів вишів з футболу в залік ХІІІ літньої Універсіади України, в яких беруть участь команди столичного КНТЕУ – «Меркурій», тернопільського національного педагогічного університету,  Ірпіньського державного університету фіскальної служби та Чернівецького національного університету ім.. Ю.Федьковича.
Детальніше ...

На Харківщині відбудеться 13-а літня Універсіада України-2017 зі стрільби з лука

З 25 по 28 травня 2017 року в місті Харкові на базі навчально-спортивного комплексу «Каразінський» за адресою: пров. Отакара Яроша, 14, відбудуться змагання зі стрільби з лука за програмою ХІІІ літньої Універсіади України. Серед учасників змагань – переможці та призери чемпіонатів світу та Європи, учасники Олімпійських ігор.
Детальніше ...

Вадим Стеценко: «Організатори Універсіади-2017 гарантують безпеку, безвіз і медичне обслуговування»

Наша прес-служба вже повідомляла, що сьогодні, 23 травня 2017 року, під головуванням заступника Міністра освіти і науки Романа Греби відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі збірних студентських команд України у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, яка з 19 по 30 серпня пройде в місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР). Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко узяв участь у засіданні Оргкомітету  і поінформував присутніх про результати зустрічі керівників делегацій країн-учасниць майбутньої Всесвітньої літньої Універсіади-2017. Пропонуємо вашій увазі деякі тези з виступу Вадима Стеценка:
Детальніше ...

Студенти ЛДУФК взяли участь у відзначенні 156-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні

22 травня 2017 року біля пам’ятника Тараса Шевченка у Львові відбулося відзначення 156-тої річниці з дня перепоховання праху Великого Кобзаря на Чернечій горі у Каневі. В заході взяли участь представники влади, громадських організацій, навчальних закладів м. Львова, зокрема працівники культурно-мистецького відділу та студенти Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського.
Детальніше ...