МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Триває підготовка українських спортсменів до ХХІІ зимової Олімпіади-2014

Підготовка українських спортсменів до ХХІІ зимових Олімпійських ігор у Сочі (Росія) відбувається згідно з планом. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.
 На сьогодні попередньо 45 спортсменів представлятимуть нашу країну на ХХІІ зимових Олімпійських іграх. Вони виступатимуть в 11 з 15 видів спорту, а всього за медалі боротимуться майже 3 тисячі атлетів з 80 країн світу. Українські спортсмени змагатимуться в біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, санному спорті, фристайлі, гірськолижному спорті, сноубордингу, стрибках на лижах, лижному двоборстві, шорт-треку та бобслеї.
Найбільше представництво українських атлетів буде в біатлоні – 11 спортсменів, лижних перегонах – 8, по шість спортсменів боротимуться за медалі у фрістайлі, санному спорті та фігурному катанні. У сноубордингу будуть брати участь 4 спортсмени, в лижному двоборстві й гірськолижному спорті – по 3 , в бобслеї – 2 та по одному спортсмену боротимуться за місця на п'єдесталі в шорт-треку і в стрибках на лижах з трампліна.
 Фінансування підготовки до зимових Олімпійських ігор 2014 року здійснювалося в основному за рахунок коштів Державного бюджету, і на сьогодні жодних проблем з фінансуванням немає. Загальна сума коштів, яка була використана видами спорту на підготовку до Ігор з 2011 по 2013 роки, становить 108 705 000 гривень. За перемогу на Олімпіаді спортсмени, а також їхні тренери отримають грошову винагороду від держави в розмірі 125 тисяч доларів, за друге місце передбачена винагорода у розмірі 80 тисяч доларів і за третє – 55 тисяч доларів.
 Триває підготовка  до ХІ зимових Паралімпійських ігор, які відбуватимуться з 7 по 16 березня 2014 року в Сочі. Загальна кількість наших спортсменів, які братимуть участь в Паралімпіаді становить 31 особу, це на 5 спортсменів більше, ніж на попередній Паралімпіаді у Ванкувері, де українці здобули 19 нгагород.
 Зазначимо, що на зимових Паралімпійських іграх 2014 року розігруватимуться 72 комплекти нагород, що на 8 комплектів більше, ніж на попередніх Іграх у Ванкувері (Канада). Спортсмени України братимуть участь у трьох видах спорту (лижні гонки, біатлон і гірськолижний спорт) із п’яти, представлених на Іграх.
вгору