МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

День здоров’я у ДНЗ міста Южноукраїнська

День здоров’я у ДНЗ міста Южноукраїнська
У дошкільних навчальних закладах міста Южноукраїнська відбувся День здоров’я у всіх вікових групах згідно з Базовим компоненту дошкільної освіти в Україні та вимог програми виховання та навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Вихователями складено перспективне планування проведення Днів здоров’я та розроблено заходи, які проводяться з дітьми впродовж дня. Ранок у всіх групах розпочався із комплексу вправ ранкової гімнастики, яка є обов’язковою формою проведення для всіх малят відповідно до вікової категорії.
У ДНЗ № 3 діти під музичний супровід «перетворювалися» на казкових звірят та домашніх тварин імітуючи їхні рухи та виконуючи вправи.
Вихователем середньої «А» групи Мусенко О.І. проведено заняття навчально-пізнавального характеру «Надання першої допомоги під час травматизму на вулиці». Вихователь у доступній форм провів з дітьми бесіду та  на прикладі розігрування ігрових ситуацій, показав як потрібно надавати першу допомогу.
Вихователем старшої «А» групи Недовізій Т.В. проведено цикл рухливих ігор за тематикою «Вода та її роль в житті людини» - де діти були учасниками гри на уяву «Ми краплинки», «Хмаринка». Закріпили знання про воду, її стан, бережне відношення, вплив води на здоров’я дитини.
У ДНЗ № 8 «Казка» у великій спортивній залі інструктори з фізичної культури провели для дітей середніх груп спортивну розвагу на тему «Казковий дивосвіт». Діти мандруючи по казках «Колобок», «Рукавичка», «Зайчикова хатинка», «Івасик – Телесик»  змагалися у веселих  іграх-естафетах «Заховайся від лисиці», «Хто в рукавичці живе», «Піймай рибку».
Використання модульних комплексів «Тунель», «Білка» та естетичного дидактичного спортивного обладнання сприяли активізації та організації дітей.
У ДНЗ №2 «Ромашка» інструктором з фізичної культури Степаненко О.М. проведена спортивна розвага «Котики-муркотики»  для дітей  ІІ молодших  груп (44 дитини), з метою закріплення раніше вивчених рухів: різновиди ходьби, бігу, вміння кидати м’яч об підлогу та ловити його.   Діти з задоволенням грали з героєм котиком Мурчиком у рухливу  гру «Кішка і кошенята», виконували вправи «Котяча зарядка», «Котик вмивається». 
У ДНЗ №6 «Світлячок» інструктором з фізичної культури Барсуковій В.М. проведено стрибки на батуті, з метою вдосконалювати навички стрибків над двох ногах з поворотом на місці. Це допомагає розвивати спритність, швидкість та орієнтування в просторі.
Участь в іграх – естафетах розвиває у дітей спритність, витривалість, удосконалює навички виконання  основних  рухів в умовах змагання. Діти були веселі та бадьорі.
Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України
вгору