МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

«Галичанка»: легких матчів у Суперлізі не буває

«Галичанка»: легких матчів у Суперлізі не буває
Команда Тернопільського національного економічного університету з волейболу продовжує успішно виступати на чемпіонаті України з волейболу в суперлізі. В десятому турі «Галичанка-ТНЕУ» зустрічалася з аутсайдером турнірної таблички чернігівською командою «Педуніверситет-ШВСМ» на виїзді. 
 Першого дня у тернополянок не виникло жодних труднощів в грі і вони  легко обіграли чернігівських волейболісток у трьох партіях 0:3 (14:25, 15:25, 15:25).
Друга зустріч стала не такою передбачуваною. Першу партію, яка стала історичною для Педуніверситету, Галичанка несподівано програла - це стала перша виграна партія чернігівської команди у цьому сезоні.  Проте втрачене команда Андрія Романовича сповна надолужили у наступних трьох сетах, розбивши надії чернігівських волейболісток перемогу: Педуніверситет – Галичанка 1:3 (27:25, 14:25, 17:25, 11:25).
Після 10 туру «Галичанка-ТНЕУ» посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату України. Маючи 44 очка, вони поступаються лідерам Южному  «Хімік» (57 оч.) та «Орбіті-ЗТМК-ЗНУ" із Запоріжжя (45 оч.) та випереджають команду "Сєвєродончанка" із Сєвєродонецька на одне очко.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

вгору