МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Сумські студенти відзначилися на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Сумські студенти відзначилися на чемпіонаті України зі стрільби з лука
У легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука. Кращих результатів в особистому заліку серед жінок досягла студентка Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка Анастасія Павлова, яка набрала 1148 очок. Олексій Гунбі - студент Сумського державного університету та Валентин Куций - студент Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка в скарбничку збірної області поклали бронзові нагороди в індивідуальному розряді серед чоловіків та юніорів
В останній день змагань спортсмени розіграли медалі в командному заліку. В півфіналі сумське чоловіче тріо в складі  Олексій Гунбі, Олександр Малушин - студенти Сумського державного університету, Олександр Скачок- викладач  Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка  за місце в фіналі боролось з командою-зіркою в якій компанію Дмитру Ловчікову склали чемпіон пекінської Олімпіади Віктор Рубан та бронзовий призер афінської Олександр Сердюк. Сумчани в півфіналі створили справжнє диво – поступаючись з рахунком 0:4 змогли не тільки зрівняти рахунок, але і в підсумку перемогти суперників. А в фіналі наші хлопці «перестріляли» команду зі Львова і здобули командне «золото».
Додамо, що всього в Сумах за нагороди боролися понад двісті п’ятдесят спортсменів. Уперше турнір пройшов як серед класичного, так і серед блочного луку. Збірна команда області в підсумку посіла третє командне місце пропустивши вперед лучників зі Львова та Харкова.
Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору