МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Зимова Універсіада-2017: бажаємо нашій збірній спортивних звитяг та яскравих перемог! Рекомендовані

Зимова Універсіада-2017: бажаємо нашій збірній спортивних звитяг та яскравих перемог!
Сьогодні, 24 січня 2017 року, в столичному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочисті проводи студентської збірної команди України на Всесвітню зимову Універсіаду, яка стартує 29 січня в казахстанському місті Алмати.
   Пасажири, які відлітали цього вечора в різні куточки світу, звертали увагу на наших хлопців і дівчат у чудовій спортивній формі, розпитували, брали автографи, фотографувалися. Неподалік реєстраційних стійок з’явився імпровізований майданчик, обладнаний державними прапорами, стягом Спортивної студентської спілки України та банером зимової Універсіади-2017 з її логотипом.
Основу української студентської спортивної делегації склали біатлоністи та лижники, на яких ми покладаємо найбільші медальні надії. Майбутні учасники універсіадних перегонів шикуються біля трибуни. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, керівник офіційної делегації збірної команди України Вадим Стеценко разом з першим заступником Міністра освіти і науки Володимиром Ковтунцем, президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою та президентом Спортивної студентської спілки України Василем Кременем щиро і сердечно, по-батьківські вітають нашу спортивну студентську молодь, яка вже за кілька днів розпочне нелегку боротьбу за спортивну честь Української держави.
Перший заступник Міністра Володимир Ковтунець зачитав вітального листа Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який, зокрема, побажав спортсменам успішно виконати почесну місію – гідно представити Україну на такому престижному планетарному спортивному форумі. У них вірить вся Україна і бажає вдалих стартів і стрімких фінішів на важких трасах Універсіади-2017. Крім того, Володимир Ковтунець передав щиросердні вітання від освітянського міністра Лілії Гриневич, яка з великою повагою і надією передає найкращим представникам студентського спорту вітання і бажає нових спортивних подвигів на Універсіаді в далекому Казахстані.
Президент НОК України Сергій Бубка попросив хлопців і дівчат не нервувати і не хвилюватися перед стартами в Алмати, а найголовніше – не боятися суперників. Вони також хвилюються. Тому ваше головне завдання перебороти в першу чергу себе, а потім вже і суперників буде легше обігрувати. Крім того, Сергій Назарович переконаний, що нинішні учасники зимової Універсіади-2017 вже на наступних зимових Олімпійських іграх складуть основу національної команди України. Вам під силу продовжити славні козацькі традиції і гордо підняти синьо-жовтий стяг на нових олімпійських стартах.
Василь Кремень побував майже на всіх зимових і літніх Універсіадах за участю українських спортсменів. Тому достеменно знається на цих змаганнях. Це цілий світ, де є місце здоровій та чесній конкуренції. У вас попереду достатньо місця і часу, щоб прославити український спорт. Ми горді за кожного з вас. Ви вже стали взірцем, прикладом і поштовхом для багатьох юних українців, усього розвитку шкільного і студентського спорту. Уперед, по медалі!
Під оплески спортсменів, тренерів і вболівальників Василь Кремень передав Державний прапор України прапороносцю студентської збірної команди біатлоністу Антону Мигді (вихованцю Львівського державного університету фізичної культури).
За словами керівника офіційної делегації збірної команди України Вадима Стеценка, українська студентська команда вирушає до Алмати, щоб у чесній і безкомпромісній боротьбі помірятися силами, спритністю, витривалістю зі спортсменами з майже 60-ти країн світу. Для цього у наших хлопців і дівчат достатньо фаховості, міцності духу і сили волі до перемоги. Ми пам’ятаємо – за нами вся Україна – від Донбасу до Карпат, від Полісся до Криму – буде разом з нами! А це додасть нам сили і терпіння у боротьбі за медалі Універсіади!
Після завершення урочистої частини проводів студентська молодь активно атакувала своїх кумирів для фотосесії. А вже за кілька хвилин розпочалася реєстрація квитків і багажу на рейс до столиці Універсіади-2017 – Алмати.
Щасливої дороги! Вдалих стартів і стрімких олімпійських фінішів! Чекаємо з повною торбою медалей різного гатунку!
Прес-служба Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.
Фото Миколи Моторного.

 

 

вгору