МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стартувала підготовка до шкільного Євробаскету-2015 Рекомендовані

Стартувала підготовка до шкільного Євробаскету-2015
Cьогодні, 22 січня  2014 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулося перше засідання робочої групи з підготовки і проведення Національного турніру шкільних баскетбольних команд ЄВРО-2015.
    У робочій нараді взяли участь Сергій Дятленко, начальник відділу нормативного забезпечення та організаційної роботи МОН України, Віктор Павленко, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту, Валерій Лапшинов, державний тренер з баскетболу Мінмолодьспорту, член президії Федерації баскетболу України, Лариса Шабанова, провідний спеціаліст Федерації баскетболу України, представники Комітету з фізичного виховання і спорту МОН.
    Вони обговорили проект Регламенту турніру та окреслили завдання щодо підготовки та проведення заходу. Освітянський Спорткомітет за підсумками обговорення доопрацює проект Регламенту Національного турніру шкільних баскетбольних команд ЄВРО-2015 і подасть його на затвердження в офіційному порядку до 30 січня. Натомість Федерація баскетболу України підготує до наступного засідання робочої групи проект методичних рекомендацій з організації та проведення змагань.
    Передбачається, що Національний турнір розпочнеться в жовтні 2014 року. У ньому братимуть участь окремо шкільні команди юнаків та дівчат. А фінали відбудуться весною 2015 року на нових аренах, які в подальшому прийматимуть фінал дорослого європейського чемпіонату з баскетболу.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 
вгору