МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

МІЙ СПОРТИВНИЙ ОСКАР Рекомендовані

МІЙ СПОРТИВНИЙ ОСКАР
Вельмишановні громадяни ФБ-світу! Тільки без овацій і гучних оплесків. А ще - не сильно бийте в литаври. Сьогодні я отримав журналістський спортивний Оскар в номінації "Найкращі спортивні журналісти" ХІХ Всеукраїнського конкурсу "УКРАЇНА ОЛІМПІЙСЬКА". Його проводить Національний олімпійський комітет України.
Приємно були отримати нагороду від президента НОК України Сергія Бубки і голови Комісії НОК "Преса та комунікації" Олега Волкова, а також поцілунок (справжній) від нашої легендарної і чарівної шаблістки Олі Харлан. У присутності віце-президента НОК України, керівника динамівського спорту Віктора Коржа та президента Федерації фехтування України, керівника столичного фізкультурно-спортивного господарства Вадима Гутцайта, а ще за участі майже півсотні моїх колег з 17 областей нашої держави.
Дякую усім причетним до мого Оскара - школярам і студентам, директорам і ректорам, учителям фізкультури, які наповнюють інформаційну сферу своїми щоденними спортивними здобутками і проблемами, нашим елітним спортсменам, які в різних куточках світу славлять Україну, її Прапор і Гімн. 
Окрема подяка фізкультурникам "Динамо", "Спартака", Колоса", "України" за сотні найрізноманітніших змагань. Особлива подяка Олімпійській родині через її комунікаційний підрозділ на чолі з Іваном Бондарчуком та його чарівними помічницями. 
Звичайно, не забув і про колег з газети "Сільські вісті", "Голос України" та Українського радіо. Саме завдяки їм все мною написане читають і слухають ...
І насамкінець щиросердна подяка фаховій команді Федора Шпига і нашому "Шкіряному м"ячу", який став частиною мого життя. 
А ще - не звертаю уваги на деяких токсичних нелюдей, які прагнуть мене морально і фізично знищити. Для мене неіснують і ті так звані "керовнікі", які на престижних планетарних змаганнях, де зібралося кілька тисяч юнаків і дівчат з усього світу, "висцикають" по кілька ящиків пива, витанцьовують з дітьми, посьорбуючи пивко, а потім завумно "глаголять", що його збірна з якогось там ігрового виду спорту здобула аж ... дванадцять медалей. 
Де речі, мене стогривневими "преміями" не задушити! Богу все зверху видно! Він розсудить ...

Вельмишановне панство, не обов"язково лайкати і писати панігірики. Я вам вірю! Краще бухніть!. У кого немає чим або з ким, то дуйте на Борщагівку. Тут знайдеться і сало з часником-цибулею, і самограєм, який ще гороть не тільки в ложці, а й на клейонці. Це - для чоловіків. Для друзячок знайдемо і наливочки і "Мартина".
З такої нагоди - завтра усім моїм 4941 ФБ-друзякам і друзячкам - оголошую ВИХІДНИЙ!!!
РАЗОМ ПИШЕМО ІСТОРІЮ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТУ!
П.С. До речі, порадів за свого молодого колегу Вадима Корженка з Українського радіо. З такими людьми ще варто пожити і попрацювати!!!
Микола Моторний, заслужений журналіст України.

вгору