МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Увага! Блискавка!!! Лубенські майстри малої ракетки – срібні призери Спортивних ігор Полтавщини Рекомендовані

Увага! Блискавка!!!  Лубенські майстри малої ракетки – срібні призери Спортивних ігор Полтавщини

25 лютого у Полтавському політехнічному коледжі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», відбулися фінальні змагання Спортивних ігор Полтавщини із настільного тенісу серед студентів коледжів за 2019-2020 н.р.

Змагання проводились згідно з офіційно діючими правилами з п’яти партій, за системою до двох поразок, із визначенням місць у чотирьох розрядах (особистий - юнаки і дівчата; парний – юнаки; і змішаний парний розряд). Пари формувались із спортсменів однієї команди. За сумою набраних очок усіма учасниками команди (в особистих і командних змаганнях) відбувся командний залік.

Команда Лубенського лісотехнічного коледжу (директор - Роман Сендзюк), до складу якої входили студенти Богдан Чигрин (ЛГ-42); Віталій Коваленко (ЛГ-41) та Євгенія Сапа (ЛГ-41) - керівник тренер викладач - Валерій Халтурін виборола друге загальнокомандне місце.

Богдан Чигрин та Євгенія Сапа, посіли треті місця в індивідуальних змаганнях; чоловічі пари Богдан Чигрин та Віталій Коваленко і змішана пара Богдан Чигрин та Євгенія Сапа, які зайняли другі місця.