МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Запоріжжі визначилися перші переможці та призери XXІХ обласної спартакіади сільських школярів "Хто ти, майбутній олімпієць?" Рекомендовані

Селище Якимівка приймало фінальні змагання 29-ї обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти , майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків та шахів. Ця спартакіада, що налічує п'ятнадцять видів програми, проводиться за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області». На відкритті змагань учасників та гостей вітали в.о. голови Якимівської ОТГ Максим Забара та голова обласного спорттовариства «Колос» Анатолій Земляков. Піснями та танцями розважали гостей дівчата з музичної школи та група підтримки.
До волейбольного фіналу з-понад 13 команд-учасниць ввійшли переможці зональних відбіркових змагань - команди Пологівського, Мелітопольського, Вільнянського районів, Водянської, Приазовської та Якимівської об’єднаних територіальних громад. Команди було розділено на групи. В першій групі команда Приазовського району по черзі перемогла своїх суперників з Якимівського та Пологівського районів з рахунком 2-0 і посіла перша місце. В другій групі більш майстерними виявились вільнянські волейболісти, перемігши мелітопольців з рахунком 2-1 та водянці 2-0. У стикових зустрічах за п’яте місце якимівці з рахунком 2-0 обіграли сусідів з Мелітопольського району, в напруженій боротьбі за третє місце волейболісти Водянської ОТГ з рахунком 2-0 перемогли хлопців з Пологівського району.
Фінальна зустріч давніх знайомих, приазовців та вільнянців принесла місцевим шанувальника волейболу велике задоволення та насолоду, бо ці команди виступають однією збірною на чемпіонаті України «Дитяча ліга» і мають неабиякий досвід та майстерність. У напруженій боротьбі сильнішими були приазовські юнаки, які і вибороли перше місце. Склад команди-переможця: Іван Янєв, Влад Сириця, Кирило Канаров, Максим Береговий, Назар Подвальний, Микита Колесников, Кирило Попазов, Глєб Мацухов, Олег Дьяков. Тренери – подружжя Галина та Олег Сайчуки, директор Приазовської ДЮСШ - Вадим Лобинцев.
Переможці і призери були нагороджені грамотами та медалями, про які подбали організатори змагань, а також комунальний заклад «Фізкультурно-спортивний комплекс Якимівської ОТГ» ( директор Володимир Костишак).
У шахістів брало участь п’ять команд. З різницею в один бал перемогу над господарями святкували мелітопольські шахісти, які  набравши 12 залікових очок посіли перше командне місце. Склад переможців: Георгій Пчела, Владислав Вітко та Таісія Малайчик. Друге місце посіла команда Якимівської ОТГ, третє - Новоданилівської сільської ради. Усі призери отримали грамоти та медалі. Наступний вид програми обласної спартакіади - змагання з волейболу серед дівчат 14 березня в м. Вільнянську.