МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У колективах «Колоса»: Кубковий характер ветеранів Полтавщини Рекомендовані

У колективах «Колоса»: Кубковий характер ветеранів Полтавщини
Упродовж двох тижнів на Закарпатті тривало футбольне свято, яке організувало спорттовариство «Колос». На спортивних аренах містечка Берегове ветеранські команди з футзалу в кількох вікових категоріях від 40 років і до понад 50 років розігрували  Кубок «Колоса».
   Першими в розіграші Кубка ВФСТ «Колос» стартували футзалісти старшого покоління. У віковій категорії 50 років і старші змагалося дев’ять, у віковій категорії 55 років і старші головний приз розігрували 15 колективів. Усього понад 300 футболістів-ветеранів. Вдало пройшли турнірну дистанцію збірна Полтавщини, до складу якої входили представники п’яти об’єднаних територіальних громад та ФК «Сільмаш» з прикарпатської Коломиї. У фінальному двобої сильнішими виявилися представники Полтавської області – 5:1. Бронзові медалі виграла команда з Василькова (Київська область). У віковій категорії 55+ без втрат до фіналу дійшли  кременчуцький «Гарант (Полтавська область) і команда з Яворівського району, що на Львівщині. Тут також відзначилися футболісти Полтавщини. Основний час завершився внічию - 0:0, а післяматчеві пенальті точніше пробили полтавчани – 3:1. Третіми фінішували ветерани Немирова (Вінницька область).
   Цікава і безкомпромісна боротьба точилася і на кубкових турнірах «Колоса у вікових категоріях серед сорокарічних та сорокап’ятирічних ветеранів-футболістів. Так, головний приз у категорії 40+ здобув ФК «Пирятин» (Полтавська область), який у фіналі обіграв дергачівський «Колос» ( Харківська область) з рахунком 3:2. Бронзовим призером стала команда «Сула» (село Засулля Лубенського району, Полтавщина). Драматично проходив фінальний поєдинок у віковій категорії 45+ між гребінківським «Локомотивом» (Полтавська область) і ФК «Борівка» (Вінницька область). Тільки за кілька хвилин до фінального свистка гребінківські футзалісти забили переможний м’яч – 3:2. У матчі за третє місце змагалися лохвицька «Сула» і ФК «Чорнобай» (Черкаська область). Гравці з Лохвиці здобули переконливу перемогу - 5:1.
   За словами начальника управління розвитку фізичної культури і спорту спорттовариства «Колос» Сергія Єщенка, футбол серед працівників агропромислового комплексу в пошані. Упродовж сезону відбуваються найрізноманітніші змагання і турніри серед усіх вікових верств сільського населення. Завжди в центрі уваги керівництва «Колоса» дитячі футбольні змагання, зокрема «Золотий колос України». Цього року в Скадовську упродовж липня тривали змагання не тільки серед хлопців 2005-2008 років народження, а й навіть серед дівчат 2004-2007 років народження. Фінали зібрали понад тисячу учасників з майже ста команд з різних куточків нашої держави. Цьому передували районні та обласні змагання. Це сотні команд і тисячі учасників. Крім того, сільські команди активні учасниці різноманітних загальнодержавних змагань. А ковалівський «Колос» (Київська область) успішно дебютував у Прем’єр-лізі України. Крім того, дитячі сільські команди постійні учасники Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч».
Микола Моторний.
вгору