МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

БЛИСК МЕДАЛЕЙ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ! У БЕРЕГОВО ФІНІШУВАВ ФУТЗАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ СПОРТТОВАРИСТВА «КОЛОС» СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ Рекомендовані

У закарпатському містечку Берегово фінішували Всеукраїнські фінальні спортивні змагання Кубка ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу серед ветеранів 50, 55 років і старші.

Змагалося 9 команд 50+ і 15 команд 55+ (312 учасників).
У віковій категорії 50+ переможці і призери:
І місце - «ВЕТЕРАН» (Полтавська область)
ІІ місце - «СІЛЬМАШ» (Коломия, Івано-Франківська область)
ІІІ місце - «ВЕТЕРАН» (Васильків, Київська область)

У вікової категорії 55+ переможці і призери:
І місце - «ГАРАНТ» (Кременчуцький район, Полтавська область)
ІІ місце - «ЯВОРІВ» (Яворівський район, Львівська область)
ІІІ місце - «ВЕТЕРАН» (Немирів, Вінницька область)

У номінації 50+:
кращий воротар - Бідюк Віктор («ВЕТЕРАН)
кращий бомбардир - Горук Василь («СІЛЬМАШ», Коломия, Івано-Франківська область)
кращий гравець - Лупінос Сергій («ВЕТЕРАН», Полтавська область)

У номінації 55+:
кращий воротар - Джеглав Володимир («ВЕТЕРАН», Приморський район, Запорізька область)
кращий бомбардир - Демчук Юрій («ЯВОРІВ», Яворівський район, Львівська область)
кращий гравець - Ященко Сергій («ГАРАНТ», Кременчуцький район, Полтавська область)

Переможці і призери змагань нагороджені кубками, дипломами, медалями і спеціальними призами.
На цьому футбольний сезон у спорттоваристві «Колос» не завершується. Також на Закарпатті з наступного понеділка і аж до суботи триватиме ще один кубковий турнір ВФСТ «Колос», в якому стартують 16 команд. Цього разу за нагороди змагатимуться молодші ветерани-колосовці в категорії «40 років і старші» та «45 років і старші». Ось такий він всеукраїнський «Колос».