МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ЮОІ-2020 Лозанна-2020: Представники санного спорту розраховують на здобуття шести олімпійських ліцензій Рекомендовані

ЮОІ-2020  Лозанна-2020: Представники санного спорту розраховують на здобуття шести олімпійських ліцензій
Понад п’ять місяців залишається до старту III зимових Юнацьких Олімпійських ігор у швейцарській Лозанні. Молоді спортсмени вже активно готуються до ліцензійних турнірів.
Нам вдалось поспілкуватись зі старшим тренером юнацької команди України з санного спорту Олегом Жеребецьким, який  поділився планами нашої збірної.
«Ми щойно повернулись з навчально-тренувального збору з роликової підготовки, яка проходила у латвійській Сігулді. До 12 серпня такий же збір буде проведено і у Кременці (Тернопільська область). Після невеличкого відпочинку, вже наприкінці вересня, виїжджаємо на льодову підготовку до Ліллехаммера та Сігулди», - ділиться планами тренер.
У полі зору наставника – 8 спортсменів, які розглядаються як претенденти на участь у Юнацьких Олімпійських іграх. А саме: Олег-Роман Пилипів, Даниїл Марциновський, Богдан Бабура, Ростислав Левкович (старший брат Мирослав брав участь у II зимових ЮОІ 2016 року у Ліллехаммері), Вадим Микиєвич, ЮліанаТуницька, Надія Антонюк та Олександра Мох.
Ліцензійні турніри стартують з 18 листопада по 15 грудня, а щасливими володарями олімпійських путівок стануть ті спортсмени, які зуміють потрапити до 20-ки найкращих за підсумками усіх 5 етапів Кубка світу серед юніорів на індивідуальних санях та до 15-ки найкращих – на двомісних.
За словами Олега Жеребецького, планується, що спортсмени зможуть вибороти 6 путівок на Юнацьку Олімпіаду.
До речі, у Лозанні відбудеться дебют жіночих двомісних екіпажів, де Україна також розраховує бути представленою.
Побажаємо нашим юним спортсменам вдалих тренувань та успішної реалізації усіх поставлених завдань.
 
 
НОК України.
вгору