МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВИШНЕВЕ ВІНШУЄ ПЕРЕМОЦІВ ДИТЯЧОГО ТУРНІРУ "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" - КУБОК КОКА-КОЛА"! Рекомендовані

ВИШНЕВЕ ВІНШУЄ ПЕРЕМОЦІВ ДИТЯЧОГО ТУРНІРУ "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" - КУБОК КОКА-КОЛА"!

У Вишневому завершилися фінальні змагання "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola". U13.

 

Сьогодні, 7 червня, у Вишневому Київської області завершилися Всеукраїнські змагання з футболу "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola" сезону-2018/2019 у віковій категорії гравців U13. Третього ігрового дня фінального турніру відбулися стикові матчі:

Матч за 7 місце: НВК с. Щасливе – НВК № 26 м. Рівне – 1:0

Матч за 5 місце: Гімназія № 8 м. Одеса – ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ – 2:2 (пенальті - 2:3)

Матч за 3 місце: ЗОШ № 12 м. Конотоп – ЗОШ м. Гола Пристань – 1:1 (пенальті - 4:2)

Перше місце посіла команда ЗОШ № 15 м. Харкова, яка перемогла у вирішальному матчі команду ЗОШ № 29 м. Тернополя – 2:1.

Окремий кубок за перемогу у змаганнях з елементів техніки гри у футбол здобули гравці ЗОШ № 12 м. Конотопа.

Переможці у вправах:

Жонглювання – Романцов Марко (ЗОШ № 15 м. Харків)

Удари на точність – Вернаттус Даніель Онєбучі (ЗОШ № 15 м. Харків)

Удари на дальність – Широян Єгор (ЗОШ № 12 м. Конотоп)

Кращі гравці фінального турніру:

НВК с. Щасливе – Морозов Євген

НВК № 26 м. Рівне – Фарманюк Олександр

Гімназія № 8 м. Одеса – Ковальський Микита

ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ – Говдяк Дмитро

ЗОШ № 12 м. Конотоп – Грищенко Олександр

ЗОШ м. Гола Пристань – Жаданов Іван

ЗОШ № 29 м. Тернопіль – Співак Олег

ЗОШ № 15 м. Харків – Кайдалов Данило

Після завершення фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження учасників змагань. Усі гравці отримали пам’ятні подарунки від ААФУ, футбольні м’ячі та призи від Української асоціації футболу. Усі команди отримали комплекти ігрової форми. Кращі гравці в кожній з команд та переможці у вправах з елементів техніки гри у футбол були відзначені призами від технічного спонсора фінального турніру – компанії New Balance. Особлива подяка титульному спонсору змагань – компанії Coca-Cola, який надає велику допомогу українському "Шкіряному м’ячу – Кубку Coca-Cola".

Нагороди дітям вручили голова Всеукраїнського оргкомітету змагань Андрій Біба – кращий футболіст СРСР 1966 року, перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов.

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.

вгору