МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Напередодні Дня журналіста спортивні медійники cпробували себе у бадмінтоні Рекомендовані

Напередодні Дня журналіста спортивні медійники cпробували себе у бадмінтоні
За доброю традицією, вже 14 років поспіль Національний олімпійський комітет за ініціативи президента НОК Сергія Бубки та Комісії НОК «Преса і комунікації» на чолі з Олегом Волковим збирає і вшановує найкращих серед представників спортивних мас-медіа у рамках святкування Дня журналіста.

Тематика цьогорічного свята була присвячена головній події літа – ІІ Європейським іграм-2019, які протягом 21–30 червня триватимуть у білоруському Мінську і зберуть на спортивних майданчиках понад 4000 атлетів із 50 країн Старого світу.

198 уукраїнських спортсменів на сьогодні мають ліцензії для участі у всіх 15 видах спорту та 22 дисциплінах. А остаточний склад нашої збірної стане відомим вже за кілька днів.

Невипадково гостям Дня журналіста-2019 було презентовано бадмінтон – адже ця динамічна, захоплива літня гра є одним із видів спорту, заявлених у програмі Ігор. Зазначимо, до Мінська українська збірна з бадмінтону вирушить у складі 7 спортсменів, які виступатимуть у 5 категоріях.

Цьогоріч професійне свято приймав столичний виш – Київський національний торговельно-економічний університет, який має розвинену спортивну інфраструктуру з різноманіттям сучасних майданчиків. Співорганізатором Дня виступила Федерація бадмінтону України.

З вітальним словом до всіх присутніх журналістів звернулися президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, ректор КНТЕУ Анатолій Макзаракі, голова Комісії НОК «Преса та комунікації» Олег Волков.

«Завдяки вашій самовідданій праці про наших олімпійців знають, говорять, ними захоплюються, а юні вболівальники прагнуть бути схожими на них. Тож ми з вами маємо спільну справу – залучати до спорту якомога більше українців, спонукати молодь замість комп’ютерів і смартфонів обирати спортивні зали і дотримуватися здорового способу життя. Прийміть найщиріші слова вдячності за те, що з року в рік ви йдете пліч-о-пліч і залишаєтеся нашими вірними друзями та партнерами», – привітав медійників керманич НОК.

Сергій Бубка також відзначив, що бадмінтон – цікавий, динамічний вид спорту, а головне доступний: «В бадмінтон можна грати будь-де: у дворі, на дачі, навіть біля офісу в обідню перерву. Цей вид спорту є одним із лідерів за популярністю в світі. За даними світової статистики, бадмінтоном захоплюється кожна 50-та людина в світі. Приємно, що українці гідно представлені в бадмінтоні. Яскравим прикладом є срібна призерка Юнацьких Олімпійських ігор-2018 у Буенос-Айресі Анастасія Прозорова, а також 7 майбутніх учасників ІІ Європейських ігор в Мінську», - наголосив Сергій Бубка, висловивши вдячність Федерації бадмінтону України та всій дружній і креативній команді на чолі з Олексієм Дніпровим.  

Далі представники пера й мікрофону та всі охочі мали змогу спробувати себе у незвичному амплуа. Чоловіча частина української команди на Мінськ-2019 у повному складі завітала на свято. Артем Почтарьов, Валерій Атращенков, Гліб Бекетов та Михайло Махновський провели показові поєдинки та поділилися навичками й порадами, як приборкати ракетку з воланчиком, щоб відчути себе справжнім професійним бадмінтоністом.
Інформація прес-служби НОК України.

Микола Моторний: "На персональні запрошення президента НОК України Сергія Бубки та президента Федерації бадмінтону України Олексія Дніпрова взяв участь у святкуванні Всеукраїнського дня журналіста. Святкували у спортивній залі і ресторані Київського національного торговельно-економічного університету (ректор Анатолій Мазаракі).
Тематика сьогоднішнього свята присвячена головній події літа-2019 - другим Європейським іграм, що пройдуть 21-30 червня у Мінську. 
Нам презентували бадмінтон. Семеро українських бадмінтоністів на Євроіграх-2019 змагатимуться у п"яти категоріях.
Насамкінець отримав від головного Олімпійця України Сергія Бубки ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ НОК України (за розбудову олімпійського руху), а також відзнаку "За внесок в олімпійський рух".
Порадів і за моїх юних колег-радистів Вадима Корженка та Олександра Монзолевського, які також отримали подібні нагороди від Олімпійської родини".

вгору