МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

УВАГА!!! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" - КУБОК "КОКА-КОЛА" УКРАЇНИ.U-13. Є ПЕРШИЙ ФІНАЛІСТ! Рекомендовані

УВАГА!!! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" - КУБОК "КОКА-КОЛА" УКРАЇНИ.U-13.  Є ПЕРШИЙ ФІНАЛІСТ!

У четвертій групі Всеукраїнських зональних змагань "Шкіряний м"яч" - Кубок КОКА-КОЛА", який фінішував у Ямполі, що на Вінничині, визначився перший фіналіст. Ним стали хлопці з Малинівського району міста Одеси.

Юні Одесити здобули переконливі перемоги над командами з Ямполя - 2:0 та Миколаївщини - 4:0. У матчі за друге місце ямпольські хлопці завдали поразки команді з Миколаївської області - 6:0.
У змаганнях з техніки гри у футбол командну першість виграли господарі. У жонглюванні та ударах на дальність також були кращими представники ямпільської Гімназії Поблоцький Артем (350 разів) і Римарчук Володимир (43 метри).
Нагадаємо, фінальний турнір серед тринадцятирічних футболістів відбудеться 5-7 червня в містечку Вишневе, що розкинулося на межі Києва.
Решта фіналістів визначиться 26-27 травня.