освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

"Шкіряний м"яч" України. (U-11). Важкий шлях до фіналу Рекомендовані

"Шкіряний м"яч" України. (U-11). Важкий шлях до фіналу
Ми вже повідомляли, що сьогодні в Олександрії відбувся всеукраїнський зональний турнір у групі №4 серед юних футболістів 2008 року народження.

За путівку до головного фіналу, який пройде 1-3 червня у Кременчуці Полтавської області, змагалися юні футболісти ЗОШ-2 містечка Ватутіне Черкаської області, ЗОШ-3 міста Кагарлик з Київщини та господарі змагань - вихованці Олександрійського колегіуму (Кіровоградська область).
Хлопці з Шевченкового краю обіграли олександрійців з рахунком 3:0, і представників Київщини -1:0. Вони володарі єдиної путівки, яка дає змогу поборотися за головний приз серед гравців ю-11. Другими фінішували кагарлицькі футболісти, які обіграли господарів з рахунком 2:1.
Найкращими гравцями турніру визнано Артура Дегтяренка (Олександрія), Дудника Назара (Ватутіне) та Артема Міщенка (Кагарлик).
Під час турніру відбулися змагання з елементів з техніки гри у футбол. Командну перемогу здобули ватутінські школярі. Індивідуальнов жонглюванні переміг Тараненко Денис - 312 разів (Черкащина), удари на дальність - відзначився також Тараненко Денис - 34 метри. А ось Артем Багнівський (Кагарлик) відзначився у вправі на точність - стовідсоткове влучання - 5 разів.
Дякуємо за надану інформацію головному судді змагань Віктору Федану.

Отже, відомі три фіналісти з восьми. Це кременчуцька команда, яка прийматиме фінальний турнір, а також колективи з Нетішина (Хмельниччина) і Ватутіного (Черкащина). Решта п"ять учасників за чемпіонський титул визначиться 20-22 травня в Івано-Франківську, Бердичеві, Конотопі, Первомайську та Бердянську.