МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Футболісти Вінницької школи №15 втратили путівку до фіналу турніру «Шкіряний м`яч» через гірші додаткові показники Рекомендовані

Футболісти Вінницької школи №15 втратили путівку до фіналу турніру «Шкіряний м`яч» через гірші додаткові показники
Драматично розвивалися події у зональному Всеукраїнському турнірі з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2008 р. н. Ці ігри відбувалися 16 травня на стадіоні Палацу дітей та юнацтва Вінниці.
За кілька хвилин до фінішу останньої гри виходило, що кількість набраних очок та різниця забитих і пропущених м’ячів у двох команд є однаковою. Зокрема, у колективів Вінницької школи №15 та школи № 2 із Нетішина (Хмельницька область). Тоді, згідно із регламентом, довелося б враховувати результати конкурсів жонглювання, ударів на точність і дальність. 
Але хмельничани спромоглися забити ще один гол колективу із Теребовлі (Тернопільська область), перемогли з рахунком 3:0 і здобули єдину перепустку до фінального етапу турніру «Шкіряний м’яч».
Вінничани переграли колектив Теребовлі із рахунком 2:0. Між собою команди Нетішина і Вінниці зіграли внічию – 2:2. Хоча по ходу зустрічі господарі поля поступалися з різницею в два м’ячі.
– Для виходу у фінал нам забракло лише одного забитого м’яча та фарту. Неодноразово наші футболісти влучали у перекладину та штангу. У грі проти команди Нетішина ми мали перевагу на фініші. Але, на жаль, не використали її, - прокоментував тренер команди ЗОШ-15 Андрій Дзядик.
Отже, перше місце у зональному турнірі посіла команда із сусідньої Хмельницької області. На другому місці – вінничани, на третьому – колектив Тернопільщини.
– Наша команда 2008 р.н. вперше має певне досягнення, бо ці гравці ще малі. Переважно вони займаються в ДЮСШ, а також в гуртку при нашій школі, – каже заслужений тренер України, вчитель школи № 2 Нетішина Володимир Модзюк. ‑ Ми не розраховували на перемогу в зональному турнірі. Навіть не очікували виграти фінал області. Хлопці – просто молодці.   
Нагородження проводив відповідальний за розвиток дитячо-юнацького футболу Вінницької обласної федерації футболу Віктор Коваленко. Кожен спортсмен отримав пам’ятний диплом, а команди – комплекти ігрової форми і по два м’ячі. Також було вручено відзнаки переможцям конкурсів жонглювання, ударів на точність і дальність. 
вгору