МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

«Олімпійський урок» для наймолодших спортсменів-малят з дитячого садка №37 міста Краматорськ

«Олімпійський урок» для наймолодших спортсменів-малят з дитячого садка №37 міста Краматорськ
У старій частині міста Краматорськ на спортивному майданчику дитячого садочка № 37 «Малюк», з самого ранку лунає музика та малеча готується до проведення «Олімпійського уроку».
         Урочисте святкування розпочалось з ранкової руханки, в якій вихованці ДНЗ №37 готувались для участі у спортивних естафетах та конкурсах.
         Із задоволенням спостерігали за майбутніми спортсменами, гості та організатори свята, а саме: виконавчий директор відділення національного олімпійського комітету в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та чотириразова чемпіонка України, чемпіонка Кубку Європи з дзюдо Катерина Сироватська.
         Після спортивних естафет які для малечі підготували вихователі дитячого садочка, Катерина Сироватська провела разом з дітьми «Олімпійську зарядку» на якій понад 30 дітей підхоплювали вправи які виконувала спортсменка.
         По завершенню спортивної частини свята всім учасникам були вручені подарунки з олімпійською символікою (щоденники, зошити та книжки про Олімпійські ігри), а дитячому садочку подарований спортивний інвентар.
          
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та
 спорту МОН України.
вгору