МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Вінниці завершились фінальні змагання з легкої атлетики обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти та обласний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя»

У Вінниці завершились фінальні змагання з легкої атлетики обласної  Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти та обласний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя»
У Вінниці на стадіоні ЦПКіВ проведено фінальні змагання з легкої атлетики та обласний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів закладів загальної середньої освіти.
         У змаганнях взяли участь 41 команда міст, районів та об’єднаних територіальних громад області,  410 учнів.
У програмі особисто-командних змагань з легкої атлетики – біг на короткі та довгі дистанції, естафетний біг, стрибки у довжину та висоту, штовхання ядра.
У загальнокомандному заліку перемогу здобули учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1             м. Іллінці – І місце, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №1» м. Хмільник, ЗОШ І-ІІІ ст. №18 м. Вінниці.
У змаганнях «Олімпійське лелеченя» перемогу здобули юні олімпійці: ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хмільник – І місце, Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей №2» - ІІ місце, Літинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – ІІІ місце.
Учасників обласних змагань привітали начальник обласного відділення Геннадій Бочарьов та заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник.
 
Прес-центр Вінницького ОВ КФВС .
вгору