МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стартував семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів Рекомендовані

Стартував семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів
22 квітня у містечку Буча (Київська область) розпочав свою роботу чотириденний семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів за проектом «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».
Нагадаємо, що цей проект реалізується Асоціацією аматорського футболу України за підтримки Федерації футболу України, Посольства Німеччини в Україні та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
Під час семінару 60 футбольних спеціалістів з кожного регіону України пройдуть навчання за двома основними напрямами: навчанням менеджерів аматорських футбольних клубів та навчанням волонтерів.
Українські фахівці ознайомляться з кращим досвідом щодо процедури створення футбольного клубу, організаційної структури та забезпечення функціонування клубу, взаємодії клубу з органами місцевого самоврядування, співпраці з партнерами та спонсорами,  фандрайзінгу,  залучення допомоги батьків дітей-членів клубу, волонтерів, вболівальників тощо.
На семінарі буде представлено кращий німецький досвід системи клубного аматорського футболу, зокрема менеджерських і волонтерських програм клубів.
Під час офіційного відкриття семінару 11 клубів-переможців відбору проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» виступили з презентаціями своїх заявлених проектів, які вже впроваджуються. Нагадаємо, кожен з 11 клубів отримає відповідну фінансову підтримку на їх реалізацію.
Важливим продовженням семінару буде проведення його учасниками подібного навчання в кожному регіоні України для місцевих футбольних аматорів і волонтерів.
«Провідний досвід німецьких спеціалістів клубних програм допоможе вам в ефективному плануванні роботи своїх аматорських футбольних клубів. Потім ви також зможете передати набуті знання у громади регіонів. Це стане запорукою розвитку українського масового футболу та вітчизняних аматорських клубів», - зазначив перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко.

 

вгору