МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На дроті Неаполь-2019!!! У четвер, 4 квітня, відбудеться жеребкування з ігрових видів спорту літньої Універсіади-2019 Рекомендовані

На дроті Неаполь-2019!!! У четвер, 4 квітня, відбудеться жеребкування з ігрових видів спорту літньої Універсіади-2019
NAPOLI, 3 квітня - Жеребкування відбудеться в Stazione Marittima в Неаполі (Італія) приймаючому місті 30-ої літньої Універсіади. Детальний календар змагань з 18 спортивних дисциплін стане зрозумілим, коли відбудуться жеребкування жіночих і чоловічих турнірів з футболу, водного поло, баскетболу, регбі та волейболу.

Це буде завершальна сесія зустрічі глав делегацій, яка триває з понеділка, 1 квітня. Представники з майже 50 країн перебувають нині в Неаполі для огляду спортивних споруд та селищ Універсіади, що починається 3 липня 2019 року.

Початок жеребкування 13.30 (CET), в Stazione Marittima в Неаполі. Керуватиме цим процесом Генеральний секретар FISU Ерік Сентрон. Комбінації, що виходять з кришталевих чаш, будуть проілюстровані на великих дисплеях для всіх.

Очікується, що в урочистому заході візьмуть участь кілька відомих італійських спортсменів. Для жіночого баскетболу, це, ймовірно, буде Мейбл Боккі (понад 120 виступів у національній команді). Для жіночого футболу будуть Валерія Піроне і Чєво Верона. Чоловічий жереб з волейболу побачить участь колишнього чемпіона світу (1994) Джакомо Гіретто.

вгору