МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко узяв участь у першому засіданні нового складу комісії НОК України «Закордонне українство» Рекомендовані

Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко узяв участь у першому засіданні нового складу комісії НОК України «Закордонне українство»
Засідання було проведене на чолі з Василем Карленком – новим головою Комісії. Серед запрошених учасників – Микола Мовчан, заступник Міністра молоді і спорту України та Олександр Каденко, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу.
Учасники засідання розглянули та затвердили Положення про комісію, обговорили напрями діяльності на найближче чотириріччя і план роботи на 2019 рік, а також обговорили план підготовки і проведення чемпіонату світу з футболу серед членів української діаспори, який вже у вeрeсні цього року прийматимуть міста Ірпінь, Вишневе та Вишгород, що на Київщині. Також у липні команда зі США, сформована з тамтешніх юних українців, відвідає нашу державу, проведе товариські зустрічі з однолітками. Планується, що вони зустрінуться з тренерами, гравцями збірних України з футболу та легендарними вітчизняними футболістами.
Учасники засідання погодились, що важливим напрямом діяльності є популяризація історії олімпійського руху і, зокрема, футболу для українців за кордоном та поглиблене вивчення історичного минулого олімпійців-діаспорян, що стане ще одним завданням на 2019 рік.
Прес-служба ААФУ.
вгору