МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

НОК України розпочав співпрацю з новим страховим партнером Рекомендовані

НОК України розпочав співпрацю з новим страховим партнером
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших. Разом з тим, компанія забезпечить страхування Олімпійських команд України, що цього року захищатимуть честь держави на ІІ Європейських іграх в Мінську, XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Баку та І Всесвітніх пляжних іграх в Сан-Дієго.
«Ми раді, що сьогодні в такий насичений спортивними подіями рік укладаємо договір з новим партнером – однією з провідних страхових компаній «ІНГО» - сказав під час заходу президент НОК України Сергій Бубка.
Він також додав: «НОК активно працює над реалізацією маркетингової програми, пошуком партнерів і спонсорів для розвитку олімпійського руху і підтримки наших олімпійців. Дуже приємно, що українські, наші національні компанії долучаються до підтримки тих, хто прославляє своїми перемогами нашу державу в світі».
В страховій компанії розуміють підвищені ризики травмування професійних спортсменів та готові у разі необхідності організувати якісну та оперативну медичну допомогу під час змагань за кордоном та всіх закордонних поїздок.
«25-річний досвід роботи на страховому ринку «ІНГО Україна» дозволяє компанії взяти на себе таку відповідальну роботу як організація медичної допомоги. Це честь для нас працювати в партнерстві з НОК і, як завжди, ми зробимо все можливе для страхової безпеки наших клієнтів та партнерів», - сказав голова правління страхової компанії «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко.
Відзначимо, НОК та «ІНГО Україна» вже мають чудовий досвід ефективної взаємодії, який реалізований під час ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі-2018 та XIV ЄЮОФ в Сараєво-2019.
вгору