МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Батьку «Шкіряного м’яча» Федору Шпигу - з роси й води, і многая літа! Рекомендовані

Батьку «Шкіряного м’яча» Федору Шпигу - з роси й води, і многая літа!
Сьогодні батько загальнонаціонального «Шкіряного м’яча» і всього вітчизняного аматорського футболу, відомий бізнесмен і меценат, президент Асоціації аматорського футболу України Федір Іванович Шпиг святкує свій День народження.
   Вельмишановний Федоре Івановичу, майже все Ваше життя тісно пов’язане з футболом. Ви пройшли славний шлях від юного сільського футбольного голеадора, захищаючи спортивну честь своєї рідної школи і села Кобижча, допомагаючи збірній Бобровицького району змагатися на призові місця на обласній першості Чернігівщини, і аж до президента ААФУ.
   Завдяки Вашому вмілому керівництву упродовж двадцяти років дитячий футбольний корабель «Шкіряний м’яч» впевнено долає бурхливі води та обходить пороги нашого складного життя. Завдяки Вашій фаховості і людяності вдалося зібрати справжню футбольну армію, учасники якої тепер гордо називають себе «аматорами».  Із запланованого і задуманого втілено в життя багато ідей. Та це тільки початок великої розбудови нашого аматорського футболу, де завжди на першому місці проблеми дитячого спорту.
   У цей святковий для Вас день тисячі юних спортсменів, футболістів-аматорів, їхніх тренерів, учителів фізкультури, представників місцевих федерацій і спортивних товариств, працівників освіти, усі, хто причетний до нашого «Шкіряного м’яча» щиросердно вітають Вас з уродинами.
   Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах!
   Хай у Вашій хаті завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість!
   Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
   З роси й води, і многая літа!
 
З повагою
члени Виконкому і колектив Асоціації аматорського футболу України,
члени Всеукраїнського штабу «Шкіряний м’яч»,
футбольна спільнота України.

вгору