МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

НОК України роздав журналістсько-спортивні "Оскари". Вистачило усім найкращим Рекомендовані

НОК України роздав журналістсько-спортивні "Оскари". Вистачило усім найкращим

Сьогодні в Олімпійському домі за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та голови Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганди олімпійського руху» Олега Волкова відбулося нагородження переможців XVIII Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та ХІІ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.

 

«Сьогодні засоби масової інформації відіграють найважливішу роль в розвитку спорту та популяризації олімпійського руху . Приємно, що в усі часи ЗМІ були та залишаються надійними соратниками олімпізму, допомагаючи розкривати його важливе значення у житті сучасної громади. Кожен з вас робить велику справу як на благо розвитку українського спорту, так і всього нашого суспільства», - сказав під час заходу Сергій Бубка.

Він відзначив, що 2018-й олімпійський рік був яскравим на спортивні здобутки українців, згадавши про історичне олімпійське «золото» фристайліста Олександра Абраменка, чудові звершення юних олімпійців на Юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі, гучні перемоги українців на чемпіонатах світу та Європи й інших міжнародних стартах.

«2019-й – рік дуже відповідальний. Ми вболіватимемо за наших представників зимових та літніх видів спорту на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях в Сараєво-Східне Сараєво та Баку відповідно. Влітку на наших провідних олімпійців чекають ІІ Європейські ігри в Мінську. Восени ми станемо свідками історичної події – проведенням І Всесвітніх пляжних ігор в Сан-Дієго. В цьому році набиратиме ходу ліцензійний відбір на Олімпійські ігри-2020», - додав президент НОК, висловивши впевненість, що рік подарує багато роботи й приємних зустрічей.

Відзначимо, на розгляд журі конкурсу «Україна олімпійська-2018» надійшли матеріали від 85 мас-медіа з усієї України.

«Приємно, що в час швидкого розвитку цифрових технологій значно збільшилась кількість і якість матеріалів про спорт в електронних ЗМІ – гарні спортивні Інтернет-ресурси. Радує, що в регіонах виходять в ефір телевізійні і радіо програми спортивного спрямування, але є над чим працювати по їх якості. Приємно бачити й цікаві проекти суспільно-політичних газет, які приділяють значну увагу спорту», - сказав під час нагородження Олег Волков.

Він також додав: «Фотоконкурс стає все більш популярним рекордним як за кількістю представлених регіонів, так і за кількістю учасників і поданих робіт: з різних регіонів нашої країни ми отрималии близько 400 робіт. Тому експертному журі було нелегко визначити трійку найкращих», - відзначив під час нагородження Олег Волков, наголосивши, що традиція проведення конкурсів обов'язково буде продовжена.

Усі переможці отримали пам'ятні дипломи та цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

вгору