МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Асоціація аматорського футболу України розпочала підготовку нової редакції Положення Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» Рекомендовані

Асоціація аматорського футболу України розпочала підготовку нової редакції Положення Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч»
ААФУ розпочала підготовку нової редакції Положення Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч», що діятиме з сезону 2019/2020.
Пропонуємо районним, міським оргкомітетам змагань, федераціям футболу, громадським активістам масового футболу, тренерам, вчителям фізичної культури, усім, хто зацікавлений у вдосконаленні системи проведення змагань, має фахові ідеї та напрацювання щодо вдосконалення турніру, долучатися до цього процесу шляхом направлення до 20 лютого 2019 року своїх варіантів змін та доповнень до Положення в обласні федерації футболу, звідки їх буде передано до Всеукраїнського оргкомітету змагань "Шкіряний м’яч".

ххх

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.

вгору