МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Нагородження спортсменів Донецької області

Нагородження спортсменів Донецької області
У Краматорську,  приміщенні конференц-зали Донецької обласної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О.І. з провідними спортсменами та тренерами Донецької області, які протягом року показали найкращі результати  на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.
Приємно було визнавати, що серед великої кількості визначних спортсменів області були юні обдарування – переможці Всесвітньої літньої Гімназіади 2018 року ( м. Марракеш, Королівство Марокко) – Мартинкова Олена (1 місце, шахи) та Літвінов Роман (1 місце, бокс).
 Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Куць О.І. вручив Мартинковій Олені, Литвинову Роману та їх тренерам Мартинкову О.В. і Карімову Б.А. подяки від Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток українського спорту та прославлення України на Міжнародній арені.
Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України приєднується до привітань, бажає юним спортсменам та їх тренерам нових перемог на змаганнях різного рівня.
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та спорту
Міністерства освіти і науки України.
вгору