МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

КУБОК ВИКЛИКУ СТОЛИЧНОГО "СПАРТАКА"

КУБОК ВИКЛИКУ СТОЛИЧНОГО "СПАРТАКА"
21 грудня 2018 року в місті Києві на базі спорткомплексу «Київтеплоенерго» (вул. Пухівська,1) відбудуться спортивні ігри тім-лідерів столичних підприємств, організацій та державних установ «КУБОК ВИКЛИКУ 2019». Початок о 16 годині.
Організатором проекту «Кубок виклику» виступає Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».
Основна мета спортивного заходу продемонструвати сучасну ефективну модель тім-білдінгу за допомогою загальнодоступних видів спорту в умовах дефіциту часу.

Спортивні ігри тім-лідерів «Кубок виклику» відкривають восьмий сезон Київської міської спартакіади «Здоровий киянин 2019», яка реалізується в рамках програми Київської міської державної адміністрації «МОЛОДЬ І СПОРТ СТОЛИЦІ 2016-2019».
Програма ігор передбачає змагання з настільного тенісу (парний розряд), міні-футбол та естафетне плавання 4х25м.

За результатами жеребкування кожен учасник отримує різних партнерів по команді у кожному встановленому Регламентом виді спорту. За підсумками змагань в кожному виді спорту кожен учасник отримує відповідну кількість балів, за сумою балів у трьох видів спорту і визначиться переможець, який буде нагороджений перехідним трофеєм «Кубком виклику» та матиме унікальний шанс «кинути виклик» в ефір ТК «КИЇВ» своїм конкурентам або партнерам по бізнесу на Чемпіонат м. Києва по футзалу серед підприємств та організацій, який відбудеться 24-27 січня 2019 року в на базі спорткомплексу «Наука-Спорт» (м. Київ, бульвар А. Вернадського,32) .
Приєднуйтесь! Реєстрація на до 10 грудня 2018 р. Скан копію заповненої анкети направити на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Anketa team-leader.doc

Пригадайте, як це було https://www.youtube.com/watch?v=ldzXGWUFa7o

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ:
16:00 – приїзд учасників
16:15 – реєстрація учасників та жеребкування
16:30 – настільний теніс (парний змішаний залік)
17:30 – футзал
18:30 – плавання (естафетне плавання 4х25 м)
19:00 – нагородження переможця 
Директор проекту «Здоровий киянин»- Токаренко Іван Олександрович 067-736-61-02

З повагою,

Київська міська організація
фізкультурно-спортивне
товариство "Спартак".

вгору