МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

КРУТІ ІГРИ-2018 СТАЛИ ПО-СПРАВЖНЬОМУ КРУТЯЦЬКИМИ Рекомендовані

КРУТІ ІГРИ-2018 СТАЛИ ПО-СПРАВЖНЬОМУ КРУТЯЦЬКИМИ
4 грудня. Київ. Спортивний комплекс "Меридіан". Фінальні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу для учнів 9–17 років "Cool Games" або "КРУТІ ІГРИ-2018".

Ці змагання школярів, започаткували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО "Українська федерація учнівського спорту". Вони покликані запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах.
З 1 по 3 грудня, 550 дівчат і хлопців із 25 регіонів України взяли участь у відбіркових змаганнях - естафетах та рухливих командних іграх – які пройшли в Міжнародному дитячому центрі "Артек" та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці.
Учасників змагань привітали Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, народний депутат України, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько.
Чемпіонами КРУТИХ ІГОР УКРАЇНИ-2018 стали:
- перший віковий дивізіон: Волинська область;
- другий віковий дивізіон: Волинська область;
- третій віковий дивізіон: Рівненська область.
Крім того, команда Волині здобула Кубок абсолютного чемпіона Крутих ігор-2018.
Команда-переможець третього вікового дивізіону (14–17 років) здобула право участі в World ISF Educational Games (Афіни – Олімпія, Греція, 27 березня – 2 квітня 2019 року).
вгору