МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

БОКСЕР ТАРАС БОНДАРЧУК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ-2018 Рекомендовані

БОКСЕР ТАРАС БОНДАРЧУК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ-2018
Черговий здобуток юних українських спортсменів на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі.
Наш боксер Тарас Бондарчук у фінальному поєдинку ваговоі категорії до 60 кг проти Атічайя Поемсапа з Тайланду виборює срібну медаль.
Це двадцять перша медаль українців в олімпійському Буенос-Айресі. В активі українців сім золотих, сім срібних та сім бронзових нагород.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Тараса та його наставників з чудовим здобутком, подякувавши за справжній спортивний характер та жагу до перемоги, побажав й надалі прославляти чудові традиції українського боксу на міжнародній арені.
Новоспечений срібний призер ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з боксу Тарас Бондарчук, який виступає у ваговій категорії до 60 кг, одразу після свого виступу відзначив, що в олімпійський Буенос-Айрес їхав за медаллю найвищого ґатунку.
«Не можу поки сказати, що саме не склалося у фіналі, але я дійсно їхав на Юнацьку Олімпіаду з метою здобути золоту медаль. Зробив все від себе залежне, але подивимось на помилки, зробимо висновки й, переконаний, все буде набагато краще у майбутньому», - сказав Тарас.
Боксер додав: «Безумовно, медаль Юнацької Олімпіади – це чудовий результат. Я дуже радий! Мені все сподобалося тут: багато нових знайомств, друзів. Це дуже приємні емоції».
вгору