освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

В УКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІЙЦІВ ЩЕ ДВІ МЕДАЛІ - СРІБНІ!! Рекомендовані

В УКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІЙЦІВ ЩЕ ДВІ МЕДАЛІ - СРІБНІ!!

ЮНАЦЬКА ОЛІМПІАДА-2018. СПИ СПОКІЙНО, БУЕНО-АЙРЕСЕ! В УКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІЙЦІВ ЩЕ ДВІ МЕДАЛІ - СРІБНІ!!! УКРАЇНО, ТВОЇ ДІТИ НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!!!

Черговий день змагань в олімпійському Буенос-Айресі дарує спортивній Україні нові здобутки та медалі. Наша представниця стрибків у воду Софія Лискун з результатом 406.10 здобуває срібну нагороду на 10-метровій вишці.

Медаль Софії стала десятою нагородою збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018. На рахунку українців чотири золоті, три срібні та три бронзові медалі.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав юну спортсменку, її наставника та Федерацію стрибків у воду України на чолі з Ігорем Лисовим, який також підтримував Софію на трибунах, з чудовим виступом, побажавши й надалі прославляти гарні традиції української школи стрибків у воду.

Новоспечена срібна призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у воду Софія Лискун одразу після свого виступу в олімпійському Буенос-Айресі сказала:

"Дуже рада здобуттю цієї нагороди. Перед фіналом була впевнена, що буду з медаллю, але не знала, якого саме ґатунку. Своїми стрибками сьогодні я задоволена. Вважаю, що медаль Юнацьких ігор - великий успіх в моїй кар'єрі та гарний доробок для нових спортивних досягнень у майбутньому".

 Життєвий девіз: «Будь кращим!»

Ще одну олімпійську медаль в скарбницю збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх приносить наша представниця вільної боротьби Оксана Чудик.

У ваговій категорії до 65 кг лише у фіналі українка поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю Жоу Ксінру й виборола звання віце-чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор-2018.

Нагадаємо, в активні українців наразі 11 нагород олімпійського Буенос-Айреса: чотири золотих, чотири срібних та три бронзових.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Оксану та її наставників з чудовим здобутком, побажавши завжди вірити в свої сили та впевнено крокувати до нових звершень.

Після здобуття срібної медалі у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 65 кг наша віце-чемпіонка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор Оксана Чудик була уже засмучена, але сказала нам декілька слів про свій виступ:

«Чесно кажучи, не хочу взагалі нічого казати. Я дуже хотіла золоту медаль. Мені було по силам її вибороти, але я не змогла це зробити. Мені дуже прикро, але я не буду зупинятися, опускати руки, а й надалі працюватиму задля досягнення нових спортивних висот. Я рада, що маю олімпійську медаль».