МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ТАК ТРИМАТИ, НАША ОЛІМПІЙСЬКА ЗМІНО!!! Рекомендовані

ТАК ТРИМАТИ, НАША ОЛІМПІЙСЬКА ЗМІНО!!!

АЛЛО, БУЕНОС-АЙРЕС! МОЯ УКРАЇНО, ПРОКИДАЙСЯ! ТВОЇ ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ УПРОДОВЖ НОЧІ НАЗБИРАЛИ ЛАНТУХ "СРІБЛА" І "БРОНЗИ"!!! ТЕПЕР НА РАХУНКУ НАШИХ ДІТЕЙ ЧОТИРИ ЗОЛОТІ, ДВІ СРІБНІ І ТРИ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ!!! ТАК ТРИМАТИ, НАША ОЛІМПІЙСЬКА ЗМІНО!!!

 

"БРОНЗА" ГІМНАСТКИ АНАСТАСІЇ БАЧИНСЬКОЇ
В олімпійському Буенос-Айресі 15-річна гімнастка Анастасія Бачинська підтвердила високе реноме української школи спортивної гімнастики і посіла 3 місце у фіналі багатоборства.

Результат нашої спортсменки 52,322, попереду лише Джорджия Вілла з Італії (54,066) та Амелі Морган з Великобританії (53,432).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який разом з юними олімпійцями країни підтримував гімнастку на трибунах, одним з перших привітав спортсменку та її наставника Анну Лев з чудовим здобутком й побажав подальших успіхів у виступах в Буенос-Айресі.

Свою олімпійську нагороду талановита юна гімнастка отримала з рук віце-президента НОК України, члена Міжнародного Олімпійського Комітету Валерія Борзова, який нагородив переможниць фіналу з багатоборства.

Наша бронзова призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Анастасія Бачинська зізналася, що для неї велика честь своїми виступами прославляти чудові традиції української школи жіночої спортивної гімнастики у світі:

«Ця медаль – медаль, якою я дійсно пишаюся, адже вона є яскравим підтвердженням чудової української школи спортивної гімнастики. Для мене це велика честь та прекрасні відчуття радості та гордості за рідну країну», - сказала Настя.

«Сьогодні я зробила помилки, які не дозволили мені піднятися вище на п'єдесталі пошани, але будемо робити висновки, працювати далі. Попереду чотири фінали в окремих видах програми, тож, ставлю перед собою максимальні задачі й буду робити все від мене залежне, щоб здобути для України ще більше олімпійських нагород», - додала спортсменка.

"СРІБЛО" ПЛАВЦЯ ДЕНИСА КЕСІЛЯ
В аргентинському Буенос-Айресі українці впевнено продовжують підкорювати п'єдестал ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018.

Наш плавець Денис Кесіль приносить рідній країні срібну нагороду! Дистанцію 200 м баттерфляєм представник Кривого Рогу, якому за тиждень виповниться 18, подолав за 1.55,89, поступившись лише угорцю Крістофу Мілаку (1.54,89).

Відзначимо, що це перша срібна медаль для збірної України у Буенос-Айресі. Загалом у наших атлетів тепер вже 7 нагород ЮОІ-2018.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Дениса та його наставника з блискучим досягненням, побажавши й надалі впевнено крокувати до нових олімпійських звершень та завжди вірити в свої сили.

Новоспечений срібний призер ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з плавання Денис Кесіль після здобуття медалі в аргентинському Буенос-Айресі сказав:

«На фінал я не ставив перед собою конкретне завдання щодо результату. Все ж таки в заключному запливі мені вдалося покращити свій результат й, безумовно, я задоволений цьому показнику. В цілому, на Юнацьку Олімпіаду я їхав з бажанням покращити свій особистий час. Мені вдалося це зробити, тож, можу сказати, що в олімпійському Буенос-Айресі я виконав своє найголовніше завдання».

ПЕРША МЕДАЛЬ УКРАЇНСЬКОГО БАДМІНТОНУ НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ

В аргентинському Буенос-Айресі наша Анастасія Прозорова переписує історію українського бадмінтону.

На ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх українка та її товариші по команді Omega здобували «срібло» у змаганнях змішаних команд.

У фіналі команда 17-річної харків'янки дала справжній бій, але все ж поступилася суперникам з Alpha (110:106).

Разом з нашою Настею на другу сходинку п'єдесталу пошани зійшли Маркус Барт з Норвегії, Оскар Го з Нової Зеландії, Кім Чан Хо з Фіджи, Кунлавут Вітідсарн з Тайланду, Хуан Иньсуан з Тайвані, Леоніс Уе з Франції та Ву Ті Ан Ту з В'єтнаму.

Відзначимо, що це перша олімпійська нагорода в історії українського бадмінтону.

Таким чином, за підсумками шести днів Юнацької Олімпіади українські спортсмени здобули 9 медалей (4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Анастасію та її наставників з чудовим виступом, побажавши не зупинятися на досягнутому й надалі підкорювати нові життєві та спортивні висоти.

«Авжеж, я дещо засмучена через те, що не вдалося вибороти золоті медалі в командній першості. Однак я дуже рада цій медалі! Кожен спортсмен з нашої команди виклався на всі 100% й боровся до кінця», - сказала під час бесіди з прес-службою Національного олімпійського комітету України новоспечена срібна призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з бадмінтону Анастасія Прозорова.

Нагадаємо, у півфінальному поєдинку змішаних командних змагань Настя зустрілася на спортивному майданчику зі своїм співвітчизником-колегою по збірній України Данилом Боснюком. «Гра у півфіналі проти команди Данила була дуже складною, адже у їхньому складі були сильні спортсмени, а присутність співвітчизника, друга вдвічі ускладнювала для мене цей поєдинок», - додала бадмінтоністка.

«В Буенос-Айресі хотілося би показати більш кращий результат в особистому турнірі й здобути «золото» в команді, але в цілому, дуже задоволена своїм виступом на цій Юнацькій Олімпіаді», - підвела підсумки Анастасія Прозорова.

МЕДАЛІСТІВ ВШАНУВАЛИ У ШТАБІ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

вгору