МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

АЛЛО, БУЕНОС-АЙРЕС!!! НЕ ЛЯГАЙ СПАТИ, УКРАЇНО! ТВОЯ ДИТИНА ЗДОБУЛА МЕДАЛЬ!!! Рекомендовані

АЛЛО, БУЕНОС-АЙРЕС!!! НЕ ЛЯГАЙ СПАТИ, УКРАЇНО! ТВОЯ ДИТИНА ЗДОБУЛА МЕДАЛЬ!!!

Чудові новини з олімпійського Буенос-Айреса — 16-річний рівнянин Дмитро Гонта завоював бронзову нагороду у кульовій стрільбі з пістолета на 10 метрів!
Українець показав клас у змішаних командних змаганнях разом з представницею Мексики Вікторією Міранда.

Українсько-мексиканська пара була влучнішою за іраксько-бельгійську команду у складі Вахеб Аббас Фатіми Аль-Каабі та Жерома Сона (10:4).
Одним з перших Дмитра та його партнерку по команді привітав президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах, що був присутній на арені.
Незабутні емоції для представника української кульової стрільби!
Після здобуття бронзової медалі ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у командних змішаних змаганнях з кульової стрільби Дмитро Гонта сказав: "Сьогодні було дуже складно, адже було невідомо, хто в якій формі підійде до командного виступу після індивідуальної першості. Мені пощастило з напарницею: ми по черзі вчасно виправили свої помилки. Відчуваю полегшення, адже повернуся додому не з пустими руками - з олімпійською медаллю. Дуже вдячний моєму тренеру Володимиру Іванчуку! Я задоволений!".

На інших олімпійських аренах аргентинської столиці маємо такі здобутки і сподівання на медалі.

Після першого дня змагань у метанні молота на Юнацькій Олімпіаді у Буенос-Айресі лідерство захопила українська легкоатлетка Валерія Іваненко з результатом 74,90 м. Чемпіонка у цьому виді програми визначиться за підсумками двох днів. Другий етап змагань - 15 жовтня.

Український плавець Денис Кесіль з найкращим часом - 1.57,70 виходить до фіналу на дистанції 200 м баттерфляєм!!!

Хлопці і дівчата на баскетбольному (3х3) турнірі гратимуть у чвертьфіналі.

Розраховуємо на медалі наших бадмінтоністів!!!
Вітаємо бадмінтоністку Анастасію Прозорову та її товарищів по команді Omega з виходом у фінал Юнацької Олімпіади у Буенос-Айресі.

Водночас команда іншого нашого спорстмена Данила Боснюка Zeta, яка поступилася у напруженому півфінальному матчі команді Omega - 109:110, ще матиме шанс поборотися за бронзову нагороду.

Розв'язка у турнірі змішаних команд в бадмінтоні завтра. Не пропустіть!