МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Лубни чекають гостей Рекомендовані

Лубни чекають гостей

Спортивний захід «Олімпійський урок-2018» відбудеться у Києві 1 вересня. Різноманітні спортивні заходи на Оболонській набережній стартують о 15.00.


Серед них виступи українських спортсменів та майстер-класи з різних видів спорту. Також під час Олімпійського уроку можна буде помилуватися українськими вітрильниками, побачити майстерність їх кермувальників та познайомитись із цікавим видом спорту, який стає все популярнішим, — кануполо.

Журналісти «Сільських вістей» разом із Асоціацією аматорського футболу, освітянським Спорт­комітетом та Лубенським лісотехнічним коледжем за підтримки НОК України проведуть традиційний Олімпійський день 13 вересня в Лубнах, що на Полтавщині. Упродовж дня триватимуть два футбольні турніри — серед школярів «Кубок Андрія Біби» та студентів «Кубок «Юність «Посулля», присвячений пам’яті багаторічного редактора газети «Сільські вісті», Героя України Івана Васильовича Сподаренка. Олімпійський урок для понад 500 юнаків і дівчат Посульського краю проведуть видатні вітчизняні спортсмени.
Микола МОТОРНИЙ.

 
вгору