МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

РЕАЛЬНІ МРІЇ ПРО БІАТЛОННИЙ КОМПЛЕС НА «БУКОВЕЛІ» Рекомендовані

РЕАЛЬНІ МРІЇ ПРО БІАТЛОННИЙ КОМПЛЕС НА «БУКОВЕЛІ»
В Івано-Франківську під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулася чергова виробнича нарада щодо будівництва на території гірськолижного курорту «Буковель» сучасного біатлонного комплексу, на якому в майбутньому можливе проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, зокрема, чемпіонатів Європи і світу, етапів Кубка світу, а також належної підготовки вітчизняних біатлоністів. 
У нараді взяли участь представники усіх зацікавлених сторін. Підбито підсумки попередньої наради. Поставлено завдання найближчим часом у повному обсязі завершити виготовлення проектно-кошторисної документації та підготувати технічне завдання з проведення тендеру для визначення генерального підрядника на будівництво біатлонного комплексу. 
За словами виконавчого директора Федерації біатлону України Мирослава Грабовецького, який узяв участь у нараді, роботи тривають згідно затвердженого плану. Фахівці-проектувальники уважно вивчили чотири найкращі біатлонні комплекси Старого світу. Це допоможе на заключному етапі підготовки проектної документації внести зміни та доповнення найкращих європейських зразків біатлонної індустрії. Цього року на виготовлення проектно-кошторисної документації та інших підготовчих робіт з державного бюджету виділено 50 мільйонів гривень.
Варто відзначити, що у цьому загальнонаціональному будівництві активну участь беруть народні депутати, представники органів виконавчої влади різних рівнів, Федерація біатлону України.
Микола Моторний, з Києва.
вгору