МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ДВА ПРЕЗИДЕНТИ Рекомендовані

ДВА ПРЕЗИДЕНТИ
Роман Греба та Євгеній Імас - очільники учнівського і студентського спорту. Два президенти. Тож освітянський спорт і фізична культура їхня сфера впливу. А це не тільки керівництво цим важливим напрямком роботи щодо здорового та витривалого учнівства і студентства України, а й величезна відповідальність за кожного освітянського фізкультурника. 
Вони чудово розуміють - до якого воза впряглися. Це ціла армія. Потужна, сильна, проблемна. Це не тільки прес-конференції, виступина нарадах чи поїздки на міжнародні турніри. Це налагодження і постійна підтримка безперебійного спортивно-фізкультурного процесу (уроки фізкультури, функціонування спортсекцій, організація найрізноманітніших змагань, підготовка збірних студентських команд для виступів на престижних міжнародних турнірах). Все це повинно гуртувати і гартувати молодь до захисту свого рідного краю, усієї України. Це сьогодні найактуальніша проблема.
Тому на прес-конференції щодо підсумків виступів українських студентів на Євроіграх-2018 в Португалії і Роман Володимирович, і Євгеній Вікторович дуже мало говорили про вже минулі здобутки, а більше - про проблеми та перспективи розвитку українського шкільного і студентського спорту, бо це основа усієї вітчизняної фізкультурно-спортивно-олімпійської галузі Української держави. 
Приємно було почути від обох президентів, що для них кожний студент-спортсмен на вагу золота. Тож опікуватимуться кожним, хто прославляє Україну на спортивних аренах Європи і світу.
Микола Моторний, з Києва.
вгору