МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Студентські Євроігри-2018 офіційно закрито: Коїбра передала прапор Ігор Бєлграду-2020 Рекомендовані

Студентські Євроігри-2018 офіційно закрито: Коїбра передала прапор Ігор Бєлграду-2020
Це було рівно 15 днів Європейських ігор Університетів (EUG) 2018 року, і тепер час прощатися ще на два роки до наступного старту Ігор, який чекатиме нас у Бєлграді в 2020 році. Під час закриття EUG , ми мали можливість насолодитися чудовою діяльністю, попрощатися з усіма спортсменами та передавати прапор організаторам п'ятих EUG.
Під час змагань ми мали змогу побачити 4027 учасників, з 506 команд, які представляли 291 університет з 38 країн, беручи участь у 13 різних видах спорту та намагаючись завоювати медалі. На початку церемонії закриття ми мали можливість ще раз почути імена всіх університетів і побачити їх представників на футбольному полі університетського спортивного стадіону університету Коїмбра.

Ми знову побачили неймовірну презентацію студентського життя в Коїмбрі, але цього разу через тренажерний зал виставки "Віда Академіка" зображують особливі моменти в житті учня в Коїмбрі. Ми почули історію студентських будинків, дізналися про "Festa das latas" та про Serenate, що робить місто Коімбра та його університет унікальними та особливими.

Генеральний секретар організаційного комітету пан Маріо Сантус привітав усіх, хто був присутнім під час Ігор у Коїмбрі, та оргкомітет. Він також заявив, що спадщина Європейських ігор в університетах сприятиме продовженню популяризації олімпійських цінностей серед студентів у Коїмбрі.

Президент EUSA Адам Роцек подякував всім, хто допомагав організувати ігри в Європейських університетах, і заявив, що два тижні збуджених спортивних змагань проводяться в дусі справедливої ​​гри, і що ми маємо два тижні дружби позаду нас. Він додав, що місія університетського спорту - об'єднати європейських студентів з справжнім духом дружби. Щоб навчити їх і дозволити їм

Європейські університети ігор були офіційно закриті держсекретарем пані МаріяєюФернанда Ролло, яка висловила подяку усім гостям та Оргкомітету за те, що він зробив дивовижну роботу.

Президент EUSA пан Адам Роцек передав Пропор Ігор Президенту Федерації Університету Спорту Сербії п. Сінісі Яснік, де відбудеться наступні європейські Університети ігор в Бєлграді 2020 року.

З матеріалами офіційного сайту 
European University Sports Association | EUSA.

П.С. Про наші медальні здобутки ви вже знаєте. Президент України Петро Порошенко підбив підсумки виступів наших студентів: 
"Вітаю нашу молодь, яка блискуче виступила на IV Європейських університетських іграх, які вчора завершилися у Португалії. До складу нашої збірної увійшли спортсмени з п'ятьох українських вишів. Вони вибороли 10 медалей - 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових.
Вважаю це прекрасним результатом! Українська молодь - найкраща!"

вгору