МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Національна збірна з художньої гімнастики успішно виступила на Міжнародному європейському турнірі у Італії Рекомендовані

Національна збірна з художньої гімнастики успішно виступила на Міжнародному європейському турнірі у Італії
Українські гімнастки вибороли дві золоті та одну срібну нагороди на Міжнародному європейському турнірі, що проходив у м. Пескара (Італія).
У категорії сеньорок перемогу здобула лідер збірної Влада Никольченко (72,000). Друге та третє місця посіли італійки Мілена Балдассарі (71,050) та Олександра Аджурджукулезе (69,950).

Кращою серед юніорок стала українка Вікторія Онопрієнко (66,750). Гімнастка показала кращі результати з обручем, м'ячем і булавами та другий - зі стрічкою, що дозволило їй обійти найближчу суперницю з Італії Єву Герарді. Третьою стала гімнастка з Німеччини Маргарита Колосов.

У групових вправах українська збірна також показала високі результати (40,700). Дівчата посіли друге місце в багатоборстві, поступившись господаркам турніру - італійкам (45,100). Команда Німеччини посіла третє місце з сумою 31,050.

Наступним турніром для збірної з художньої гімнастики стане Кубок Світу, який проходитиме з 17 по 19 серпня в Мінську (Білорусь).

вгору