МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Алло, Коїмбра! Українці вивчають досвід IV студентських Євроігор-2018 Рекомендовані

Алло, Коїмбра! Українці вивчають досвід IV студентських Євроігор-2018
Велика група спортсменів, тренерів, фахівців фізичного виховання з України зараз перебувають на Європейських спортивних іграх серед студентів в портагальському місті Коїмбра.
Серед членів делегації ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України Євген Імас, президент Національної академії педагогічних наук України, почесний президент Спортивної студентської спілки України Василь Кремень, ректор Харківської державної академії фізичної культури, керівник Відокремленого підрозділу «Спортивної студентської спілки України» у Харківській області Олександр Ажиппо. Очолює делегацію України голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.
Досвід провідних європейських університетів з організації спортивної роботи не стане зайвим у системі фізичного виховання вітчизняних закладів вищої освіти.
Тож, сподіваємося, що XIV Універсіада України-2019, яка розпочинається вже у вересні 2018 року змаганнями I етапу у закладах вищої освіти, стане потужним поштовхом до активізації секційної роботи у закладах вищої освіти та залученням студентської молоді до систематичних занять спортом.
Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області.
вгору