МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Увага! БЛИСКАВКА! Говорить і показує Коїмбрі! Рекомендовані

Увага! БЛИСКАВКА! Говорить і показує Коїмбрі!
У ці хвилини в аеропорту "Бориспіль" завершуються урочисті проводи українських спортсменів на Європейські університетські ігри, які пройдуть з 15 по 29 липня в португальському місті Коїмбра. Першими до Португалії вирушають наші бадмінтоністи. Це повпреди Харківського національного університету "Харківський політехнічний інститут Віталій Конов, Марина Ільїнська, Владислава Лісна, Михайло Махновський, Анна Міхалькова, Владислав Стерін, Олександр Шмундяк (на фото). Бадмінтоністи змагатимуться з 12 по 20 липня.

Бажаємо харківським студентам-бадмінтоністам успішно представити свій навчальний заклад, студентський бадмінтон та увесь український спорт!
Нагадаємо, що в Коїмбрі змагатиметься чотири тисячі учасників з 300-х університетів Європи. Тринадцять видів спорту.
Ми прагнутимемо якнайповніше висвітлювати цю неординарну студентсько-спортивну подію Старого Світу на ФБ-сторінках "Новини фізкультури і спорту", "Олімпійські Новини", "Студентський спорт України", на сайті http://www.osvitasport.org/.
Наші інформаційні партнери: Українське радіо, газети "Сільські вісті" і "Голос України".
Підтримаємо наших студентів!
Разом пишемо історію освітянського спорту!
ХХХ
Португальське місто Коїмбра на два тижні стане столицею європейських спортивних студентських ігор (офіційна назва - Європейські університетські ігри Coimbra-2018). Саме тут з 15 по 28 липня понад чотири тисячі юнаків і дівчата з майже 300 університетів нашого континенту розіграють комплекти нагород в тринадцяти видах спорту. Це:
бадмінтон [12-20 липня]
- баскетбол [20-29 липня]
- баскетбол 3х3 [14-19 липня]
- каное-спринт [19-24 липня]
- футбол [20-29 липня]
- футзал [19-29 липня, чоловіки; 20-29 липня жінки]
- гандбол [12-20 липня]
- дзюдо [21-26 липня]
- веслування [14-19 липня]
- регбі 7 років [23-28 липня]
- настільний теніс [12-19 липня] & пара настільний теніс [14-19 липня]
- теніс [13-20 липня]
- волейбол [12-21 липня]
Українські студенти боротимуться за медалі на турнірах з бадмінтону, баскетболу (3х3), футболу, футзалу, дзюдо та академічного веслування.

Європейські університетські ігри - це багатосторонній захід, в якому беруть участь спортсмени європейських університетів, що проводяться раз на два роки та проводяться в різних європейських університетських містах. Цього разу в місті Коїмбра

Європейські ігри університетів отримали ліцензію від Європейської спортивної асоціації університетів (EUSA) та підтримуються Міжнародною спортивною федерацією університетів (FISU).

Поряд із спортивними змаганнями, ігри зосереджуються на освітніх та соціальних аспектах університетського спорту в Європі, що включає конференції та семінари з теми «Антидопінг, інтеграція, подвійна кар'єра», а також конференція ректорів. Спадщина ігор буде явно зрозумілою, оскільки підтримка багатьох установ з усієї Європи допоможе розвитку університетських спортивних об'єктів у Коїмбрі. Ігри також отримали підтримку від програми Erasmus + Європейського Союзу.
На фото: Уже стало традицією в Освітянській родині проводжати своїх студентів-спортсменів на важливі міжнародні заходи. Сподіватимемося, що сьогоднішіні урочисті проводи додадуть харківським бадмінтоністам наснаги і впевненості у своїх силах. А ми вболіватимемо і чекатимемо їхнього повернення на рідну батьківську землю! З МЕДАЛЯМИ!!!

вгору